Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek a homeopátiá...

Mi a véleményetek a homeopátiás szerekről, és azok használatáról? Egy reggeli rádióműsor mai adása kapcsán gondoltam hogy felteszem ezt a kérdést.

Figyelt kérdés
Olyan válaszolók válaszaira volnék kíváncsi elsősorban, akik érteni vélik, hogy miért íródhatott e kérdés a vallás rovatba, illetve van véleményük a homeopátiás dolgokkal kapcsolatban.

#homeopátia #gyógyulás #hit #placebo #kimutathatatlan hatóanyag
2014. okt. 29. 08:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De ezekkel a szerekkel akkor sem azért kell vigyázni, mert mágikusak volnának.
2014. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
0%

Bár nem vagyok vallásos csak idióta aki 10 éve homeos szereket használ és evvel havi 10-20 ezreket sporól.

De talán értem a kérdésedet ha tényleg a vallás miatt tetted fel?!

Ezt a könyvet ajánlom olvasásra a témában:


Hugo Ohntrup

HOMEOPÁTIA ÉS KERESZTÉNY HIT – ÖSSZEEGYEZTETHETŐ?


Ennek a könyvnek óriási a fontossága. Elsősorban a kiadója miatt. Ugyanis Hugo Ohntrup protestáns orvos kis művét az a katolikus Új Ember Kiadó adta ki nemrégen, mely eleddig a keresztényeket szigorúan óvta a homeopátiától!!!!!

A könyvben az ajánlást Zatykó László ferences testvér írta.


Szerintem a a legádázabb bírálók csaknem mindig azokból kerülnek ki, akik nem eléggé ismerik bírálatuk tárgyát !!!

2014. okt. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
0%

" Gyógyszerészként mindig meg kell hunyászkodnom ebben a témában " " Példa: édesanyám egyszer elment egy patikába, hogy vegyen nekem valamit, amitől jobban tolerálom a hosszú utazást "

Ez nagyon vicces egy gyógyszerész nem tudja megmondani anyukájának milyen szert hozzon a patikából a bajára???? :D:D:D

"

2014. okt. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 2. 09:47
 15/15 Ozmium42 ***** válasza:
100%
#13 "Egyszer" itt azt jelenti, hogy akkor történt az eset, amikor az egyetemet kezdtem, és messzire kellett utazni, és ez megviselt. Nem gyógyszerészként születtem.
2014. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!