Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A szerzetesi iskolákban...

Darkness10 kérdése:

A szerzetesi iskolákban elfogadják a tanárok/szerzetesek hogy ha emo vagyok?

Figyelt kérdés
felvettek egy ilyen suliba és mielőtt bárki azt mondaná hogy hogy vehettek fel egy emot vagy azt ha nem fogadnának el akkor nem vettek volna fela felvételire feltűztem a hajamat, nem sminkeltem stb... azt tudom hogy a sminket a fekete körömlakkot el kell felejtenem de , de szerintek elfogadják a stílusom?

2014. nov. 21. 17:18
 1/6 Sztracsatellavagyok ***** válasza:

Én vallásos gimibe jártam, ott nem volt túl nagy baj, ha valakinek egyéni stílusa volt. Nem szerették a sminket és a körömlakkot, bár a szolidabbakat megengedték. Az is meg volt mondva, hogy milyen hosszúságú nadrágot/szoknyát fel kell venni, és elvileg nem lehetett ujjatlan felsőbe se menni, mert erkölcstelen a kilátszó váll... :D

na meg hallottam egyszer arról, hogy valaki punk hajat csináltatott magának, és amikor meglátták, elküldték fodrászhoz, még pénzt is adtak neki :D

szerintem el fogják fogadni.

ha nem, akkor is elmennél amúgy oda?

2014. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egyezik -amit viszont erősen kétlek!- az adott vallási irányzat tanításaival, feltétlen!
2014. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
persze elmennék még úgy is :) ahova eddig jártam mindenki csesztetett :)
2014. nov. 21. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy emo vagy?:)
2014. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nos, hitlerjugendből is lehetett pápa, sőt, saulból is lehetett pál apostol. Isten nem a külsőt nézi, hanem azt vizsgálja, milyen a szív.
2014. nov. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 János114 ***** válasza:
66%

Persze csak ne szervezz ilyen csapatos ongyilkossagot vagy amit ti szoktatok csinalni :)

Todod egy hivo embernek eros szemelyisege van , ahol nincs helye onsanyargatasnak meg ilyen banatos eletvitelnek

Legy boldog !

az emo mar nem divat :)

2014. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!