Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy gondoljátok hogyan...

Hogy gondoljátok hogyan közeledhetünk Istenhez?

Figyelt kérdés
2014. nov. 24. 13:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Tudod Lucifer-666, elég sokat olvasol itt Róla ahhoz, hogy ennek nyoma ne legyen. De aki szándékosan megmarad egy lelki nyomorban és a nicknevével is úgy gondolja, hogy neki joga van az Urat sérteni, az hogy várhatja el, hogy megérzi, ha Isten keresi? Te döntöttél, elég látványosan. Akkor meg mit vársz?
2014. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Te írtad, hogy én semmit nem tehetek, amíg nem tapogat.

Tehát vagy nem tapogat vagy csak várnom kell, amíg olyan helyre nem ér (ha pedig becsusszan egy kis halál meg pokol közben az pech).

2014. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Luci ideje lenne már orvoshoz fordulni nem gondolod? :)


Márk 2,17 És amikor ezt hallja vala Jézus, monda nékik: Nem az egészségeseknek van szükségök orvosra, hanem a betegeknek, nem azért jöttem, hogy igazakat, hanem hogy bűnösöket hívjak megtérésre.


Római 6,4 Eltemettettünk azért ő vele együtt a keresztség által a halálba: hogy miképpen feltámasztatott Krisztus a halálból az Atyának dicsősége által, azonképpen mi is új életben járjunk.


Róma 13,12 Az éjszaka elmúlt, a nap pedig elközelgett; vessük el azért a sötétségnek cselekedeteit, és öltözzük fel a világosság fegyvereit. 13 Mint nappal, ékesen járjunk, nem dobzódásokban és részegségekben, nem bujálkodásokban és feslettségekben, nem versengésben és írigységben: 14 Hanem öltözzétek fel az Úr Jézus Krisztust, és a testet ne tápláljátok a kívánságokra.

2014. nov. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

A szívem szorul össze, amikor keresztényekkel vitatkozom :D

(még ha ez nem is látszik nagyon).

2014. nov. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nektek most mi bajotok van Lúval?


Nem vágtam a párbeszédből!

2014. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
filoszgodot is szeretem és nagyon rossz őt megbántani.
2014. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem azzal bántasz meg, amit írsz, mert jól tudom, hogy messze vagy Jézustól. Hanem azzal, hogy önként rohansz a rossz felé.
2014. nov. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Lú!


Ne lovagold meg, büdös ez a ló. :D

2014. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Luke :D
2014. nov. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Imában, és a Bibliát olvasva.
2014. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!