Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mikor jön el Jézus második...

Mikor jön el Jézus második eljövetele?

Figyelt kérdés

Már több időpont vallott kudarcot. 1600-ban az emberek az utcára rohantak, hogy lássák Jézus második eljövetelét. 2000-ben szintén az utcára mentek és felkészültek Jézus eljövetelére, hogy beteljesítse ígéretét és feltámadást és isten országát hozza el.


Mikor teszi meg végre, nem vártunk már eleget, közel 2000 évet... meddig várjunk még... és mikor jön már el



2014. dec. 6. 12:36
1 2
 11/18 Ungváry ***** válasza:
39%

Tisztelt Ketyege Béka!


Amit te nevetségesnek tartasz,az nem is annyira nevetséges.

"Mi"most itt nevetünk,viccelődünk miközben Isten terve halad szépen a maga útján. :)

Nehogy azt hidd,hogy valami,bármi, Isten tudta nélkül történik a világban.

Az,hogy itt vannak a Jehova Tanúi,hogy behálózzák a világot,hogy törekednek felfelé "Isten nevében",ez nehogy azt hidd,hogy véletlen. :) Ez hozzá tartózik egy próféciához.

És az a prófécia be fog teljesülni! Semmit nem tehetsz ellenne a vicces megjegyzéseiden kívűl.:)

Én nem vagyok a tanúk ellensége,mint ahogy nem vagyok a katolikusok elensége sem,viszont ellensége vagyok mindannak ami a háttérben zajlik,de ha még ez így is van semmit nem tehetek mert ez Isten akarata. Tehát ha fellépek egy tanítás ellen ami nem egyezik meg a hitemmel akkor tulajdon képen Isten ellen lépek fel mert Isten akarata nélkül semmi sem marad "életben".

Érted a lényeget? :)

Ismered azt a poróféciát amit a Jehova Tanúi annyira szeretnek idézgetni?

"És akkor jön el a vég..." :)gondolkozz!

2014. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Valójában Jézus azt mondta, hogy ha másodszor eljön, arról mindenki tudni fog. Ezért tudjuk, hogy hamisak azok, akik azt állítják magukról, hogy ők Jézus Krisztus.(sajnos ma is vannak ilyen emberek) Tehát, ha Jézus eljön, azt nem csak "kiválasztott emberek" fogják tudni, hanem MINDENKI!
2014. dec. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
kedves ungváry. semmiért semm kell elnézést kérned tőlem, sőt, dícséretet érdemelsz, mert maga a biblia szólít fel arra minket, hogy ne higgyünk el semmit embereknek, hanem bizonyosodjunk meg a fontosabb dolgokról. te csak ezt követed, ezáltal nemesebblekű vagy a biblia szerint. íme a vers: a máté evangéliumának utolsó sora. És íme, én veletek vagyok minden napon a világrendszer befejezéséig. kedves ungváry. azt én nem állítottam (kérlek olvasd át az írásomat) hogy Jézust látná bárki is. nem is ezt ígérte Jézus, hogy látni fogjuk. sokkal többet ígér: hogy velümk lesz, mellettünk áll. melletted is, és mellettem is. semmelyik felekezet nem sajátíthatja ki magának Jézust, mert ő mindenkiért meghalt, már előrre szeretett mindenkit. és mivel a szeretet ellen nincs törvény, így olyat állítani, hogy Jézus nem támogat valakit, tökéletlen emberként is hiba lenne. nézd meg sault, akiből pál lett: üldözte Jézus követőit, sőt, részt vett istván megkövezésén, és hasonló tervei vpltak. Jézus azt mondta neki a damaszkuszi úton, Nehéz neked az ösztökélések ellen rugdalóznod azaz Jézus mindenkinél próbálkozik, ez meggyőződésem, mindenkit ösztökél, még az üldözőit is. mert ez a szeretet. és ez Jellemzi Jézust, aki tökéletesen visszatükrözi az atyját. Ő mindannyiunk váltsága, emiatt mindannyiunké. béke.
2014. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A nagy nyomorúság alatt.
2014. dec. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Jelenések könyve:22:20 Ezt mondja, aki ezekről bizonyságot tesz: Bizony hamar eljövök. Ámen, bizony jövel Uram Jézus!



II. Péter levél:3:9 Nem késik el az ígérettel az Úr, mint némelyek késedelemnek tartják; hanem hosszan tűr érettünk, nem akarván, hogy némelyek elvesszenek, hanem hogy mindenki megtérésre jusson.

2014. dec. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Mulder614 ***** válasza:

ember nem tudja megmondani hogy mikor, de Jézus hagyott hátra a bibliában figyelmeztető jeleket, amik az eljövetelének közeledésére mutat.


Olvasni kéne a bibliát és nem lenne ennyi kérdés ebben a topikban.

2014. dec. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Kérdező: A Jelenések Könyve ír erről részletesebben, ahol is több helyütt "apokalipszis" (kinyilatkoztatás, kijelentés, LELEPLEZÉS) néven említi eme eseményt.


Nos, az előbb említett jelentések arra utalnak szerintem, hogy ez egy olyan folyamat(események, történések látszólag nem összefüggő láncolata), amely az emberiség tudatosabbá válását szolgálja.


Tisztában vagyok vele, hogy mivel a "nyúédzses" kollégák már magukévá tették - legalábbis többé-kevésbé - eme okfejtést, emiatt sokak szemében valószínűleg komolytalan, súlytalan ez a teória. Pedig van rá minimum 50% esély, hogy "ez a szitu".


OFF

És hogy mit jelent a "tudatosodás"? Hát erről akár külön témát nyithatnánk (a már létező ezósok mellett is).

ON

2015. nov. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Gorgo 20 válasza:
Semmi sem volt véletlen, sok időpont bizonyos fázisokat jelölt amikről csak 1 valaki tudhatta hogy mi a funkciója,iránya. Az első eljövetelnél nem gondolta a "gonosz" hogy jőő, embereken keresztül ki is csinálta. Lejött megnézte mi a helyzet aztán látta nagyon fiatal a világ és nem tehet mást mint hogy boldogságra,szeretetre és elfogadásra tanítsa az embereket. Aztán majd visszajön ha már felmutatott valamit az emberiség tecnologiailag,értelmileg.Az hogy felhőkön röpköd meg szálldogáll elég nevetséges hiszen nemvéletlenül lett e világ,dimenzió ennyire alaprétegű,letisztúlt és valóságos.2k éve pár bűvésztrükkel meg mendemondával könyebben eltudta nyerni hallgatói figyelmét, mint most jelen pillanatban. Ezt az isteneskrisztusos sztorit meg az akkori felfogásokra és akkori korokra írták mint a bibliát is, kicsit bonyolúltabb és összetetteb a dolog.Ja és ítéltetés nemnagyon van e világba, hiszen egy buta lényt nem lehet felelőségre vonni semmiért, főleg ha a butaság még családról családra is szállhat.Lényeg jézus észrevétlen isten országában, várja hogy a mostani kirájokfelső(5-10%)okosan megtalálja és elmondja nekik amit szeretnének tudni, félreértéseket tisztázni, mert sajnos semmit sem szó szerint kell értelmezni és baromisok a tévút van
2016. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!