Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan kerülhetnék be egy...

Hogyan kerülhetnék be egy tibeti kolostorba?

Figyelt kérdés
A szándékom komoly.

2014. dec. 11. 23:07
 1/8 Ezeöccá ***** válasza:
100%
Tibeti szerzetesként reinkarnálódsz :)
2014. dec. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Már ne haragudj, de nagyon komoly szándékod lehet, ha abszolút semmit nem tudsz a szerzetesi életről. A szerzetesség nem olyan, mint a filmekben, hogy meditálsz napi 5 órát, kimész a kertbe egy picit kapálni, aztán annyi. Az egész életed szolgálatból kell, hogy álljon, mind fizikailag, mint pszichikailag megterhelő feladat. Olvass utána.
2014. dec. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Már ne haragudj, de nagyon komoly szándékod lehet, ha abszolút semmit nem tudsz a szerzetesi életről."


Honnan gondolod, hogy nem tudok róla semmit? Kiderült a kérdésemből? A kérdésre válaszolj, ne a levegőbe beszélj!

2014. dec. 12. 12:09
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Útlevél nélkül biztos, hogy nem....
2014. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező: a válaszíró valószínűleg abból indult ki, hogy ha komoly lenne a szándékod, akkor már utánanéztél volna és nem tennéd fel ezt a kérdést.


Én ismertem egy nepáli szerzetest, akinek kolostora van. Olyat is ismerek, aki már járt nála. Szerintem annyi a dolgod, hogy utánanézel a kiutazási feltételeknek, szerzel vízumot és kimész. Nem hiszem, hogy nagyon nehéz lehet bekerülni a kolostorba. Valószínűleg inkább bennmaradni nehéz...

2014. dec. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Drága az út az a baj :(
2014. dec. 15. 17:23
 7/8 anonim válasza:
100%
Ne ez legyen a kifogás, fizetem! ;)
2014. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#8: Nagyon köszönöm!

[link]

2014. dec. 15. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!