Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért gondolják azt a kereszté...

Miért gondolják azt a keresztények, hogy a tibeti buddhisták démonokat szólítanak a mantráikkal? Van egyáltalán bármi alapja?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Eszembe sem jutott ilyen.
2014. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De ezkenek igen:


[link]

2014. okt. 2. 17:01
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Igazuk van.

Láttál/hallottál/éreztél már démont? nem ? én igen. Bizonyítsd be nekem ennyi erővel h nem így van.Egyébként, nem csak a tibeti mantra, hanem SEMMI ilyesmi nem Istentől van. Azok a keresztények, akik hiszik, hogy a biblia Isten szava, azok azt gondolják igen amit kérdezel (de tudjuk, hogy nem azzal a szándékkal mantráznak, h démonokat szólongassanak) Biztos vannak olyan keresztények, akik ezt nagyon gázul adják elő.

Viszont szerintem meg az téged ne zavarjon, hogy a keresztények mit gondolnak, mert ahogy rád is, rájuk is érvényes az, hogy szabad akaratuk van, abban hisznek és azt gondolnak amit akarnak.

2014. okt. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincsen semmilyen alapja sem egyrészt, másrészt pedig érett és értelmes keresztény ember ilyet nem állít. És nem démonizálja a másik embert és vallását miközben saját magát gőgösen éppen hogy nem emeli Isten fölé. Nem is értem hogy egy katolikus oldalon hogyan lehet ilyen, nem így ismertem őket.
2014. okt. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ebben az illúzió világban nagyon kevés dolog van amit ismerünk főleg a vallásokkal kapcsolatosan. Az összes vallásnak már van torzult gonosz változata sőt....
2014. okt. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
56%
Azért mert a keresztény vallás szerint mindenki, aki nem keresztény, az a pokolra jut. Röviden ennyi. Minden vallás rossz, gonosz, az ördögtől való, csak a kereszténység a jó és ezt civilizációk erőszakos megtérítésével, emberek millióinak kiirtásával akarták nyomatékosabbá tenni. Mindezt Isten "nevében". Ez az egész keresztény egyház mindig is a hatalomról és az embertömegek sötétségben tartásáról szólt.
2014. okt. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
48%

Elég egyszerű a válasz. Van a Bibliában egy mondat, ami különösen jól megfogalmazza ezt a kérdést:


Csak egyetlen Isten van és csak egyetlen közvetítő Isten és az emberek között: az emberré lett Krisztus Jézus (1Tim 2:5)


Innen logikusan következik, hogyha nem Jézuson keresztűl szólítod meg Istent, akkor aki válaszolni fog az nem Isten.

2014. okt. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es: És honnan tudod, hogy ezt nem egy démonisten akarja elhitetni az emberekkel. Vagy olyan papok, akik elfordultak Istentől és/vagy a saját pozíciójukat féltik.
2014. okt. 9. 11:46
 9/12 Yoniame válasza:
Mert mint a legtöbb (na jó, mindegyik) vallás tagjai, a az oldal készítői rosszul tájékozott fanatisták.
2014. okt. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Yoniame Te ateista vagy?
2014. okt. 10. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!