Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Olyan emberrel szeretnék...

Olyan emberrel szeretnék beszélni, aki már szabadult démoni megkötözöttség/megszállás alól, vagy ilyennek tanúja volt bármilyen minőségben, s aki ezért komolyan veszi a kérdést. (? )

Figyelt kérdés
2014. dec. 19. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Szóval elvált férfit keresel? vagy válóperes ügyvédet :D

(komolyan veszem, csak a démon fogalmát kell tisztázni!) :P

2014. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Mi a kérdés?
2014. dec. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ajánlom egy pszichiátria felkeresését. Démonok nem léteznek, csak téveszmék, hallucinációk, elmebetegségek.
2014. dec. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2, miért kérded hogy mi a kérdés? Milyenformán vagy érintett?
2014. dec. 19. 13:45
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Én aztán érintett vagyok a javából, és nem szemtanúként, hanem sajnos alanyként. Azért irtam be, mert áll rám a kérdésben szereplő kitétel.
2014. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem a 2. válaszoló arra lehet kíváncsi, hogy mit szeretnél megtudni. Szerintem nem csak azok vehetik komolyan a kérdést, akik részesei voltak, vagy szemtanúk, hanem azok is, akik komolyan veszik a Bibliát, és ismerik is. Éppen ezért, akik nem kezdenek csípőből tüzelni a kérdésfelvetésre, jó eséllyel fogják ezt a továbbiakban is mellőzni.


Szerintem a GYK nem annyira alkalmas közeg a démonológia megtárgyalására, több okból. Amit magamról írtam, másokra is igaz, ez pedig a hitelesség kérdése. Hogyan szándékozod megállapítani, hogy melyik válasz korrekt, hiszen itt az érdemi válaszokat mindenki a Bibliával támasztja alá, mégis ellenkező előjelű állításokat találunk, ha összevetjük a hozzászólásokat, akár ugyanazokat a bibliai verseket némelyek homlokegyenest ellenkezőleg értelmezik. Vannak, akik a Bibliával harcolnak a Biblia ellen. A másik, hogy a démonológia kérdései nem tartoznak a kívülállókra, ők ugyanis szellemi szempontból analfabéták, már az eddigi válaszokból is láthatod. Én is azt kérdezem, hogy mi a kérdés, mit szeretnél megtudni? Én szabadultam már démonoktól, és számtalan esetben voltam szemtanúja, ahogyan mások szabadulnak. Önmagában azonban ez a tény csak azt árulja el, hogy van ezen a téren tapasztalatom, nem azt, hogy feltétlenül igazam is van.

2014. dec. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Bocs, menet közben átfogalmaztam, és nem sikerült tökéletesen, de biztos megbirkózol vele.
2014. dec. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 yuda ***** válasza:
46%

Asperrimussal egyetértve sem ez a téma, sem aszexuális élet és sorolhatnám még mik nem tartoznak nyilvánosság előtti megbeszélésre, mert sokak szemében csak gúny tárgya.


Egyértelműen van írva a bibliában, hogy Jézus és tanítványai is űztek démonokat, sőt az egyház azon része mai napig is gyakorolja, akik követik az Urat.

Mások pedig avval élcelődnek, hogy ki tud több démonűzéses videót alattomosan rögzíteni, majd terjeszteni és röhögnek rajta.

Tényleg nem erre való az egész, hanem bűnök, átkok megkötözöttsége alatt álló emberek így szabadulnak. Valamelyik látványosabb, másik nem. Amelyik látványosabb, a kívülállók gúnyolják.

Valójában pedig sokkal több embert érint a téma, mintsem most gondolnád. Még annál is többet, mint most kapásból mondanál. :)

2014. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Orosz ördögűző, garantált eredmény!


[link]

2014. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Szia! Én saját magam megkötözöttségből szabadultam, és olyat is láttam amikor valaki más szabadult. Ha gondolod írj privát üzenetet mert ha csak a témába írsz akkor azt lehet hogy elfelejtem olvasni.
2014. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!