Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az araboknál a leszbikusság...

Az araboknál a leszbikusság bűn, vagy természetes dolog, vagy mi?

Figyelt kérdés
tapasztalatokat is irhattok. egyszer voltam Egyiptomba, pontosabban Kairóba és egy 15 éves csaj egy kb 30 éves nőnek ugy köszönt, hogy egy oldal puszi es egy szaj puszi, érdekes volt..

2014. dec. 23. 08:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Pénteken, vagy szombaton fogunk beszélni, ha minden igaz. Természetesen meg írom mit mondott.
2014. dec. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Milyen araboknál? :D

Mármint nálad az arab= a muszlimmal? Mert ez inkorrekt. Van 100 másik nép (albán, üzbég, kurd, török, indonéz, koszovói, indiai, pastu, perzsa, maláj stb stb..) aki muszlim, egyébként az arabok között is vannak keresztények, ateisták stb...


Gondolom muszlimra gondoltál.


Egyébként tilos az ilyen. A muszlim országokban a melegek szépen mennek a levesbe.

2014. dec. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy benézted? Mert a szokásos üdvözlési formula egyik oldalra egy puszi, másikra két puszi. Arcra természetesen, szájra soha senki nyilvánosan.
2014. dec. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ha már itt tartunk az egyiptomiak sem szeretik, ha le arabozzák őket. Az arabok szigorúan a Szaudiak, Katar, Emiratusok. A többi nép nem szereti ha arabnak tekintik őket. Mint minálunk ha az erdélyi "magyarokat" le románozzák.Ez épp olyan.

Muszlimok, de ha megismered őket egész más kultúra és más mentalitás. természetesen a muszlim szokások nagyon közel hozza őket egymáshoz, de akkor is mások.

2014. dec. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
nekem semmi bajom nincs az arabokkal amugy, neveloapukam arab.. es a csaladja, marmint a szulei, testverei kint laknak Kairoba, es minden 2. evben nyaron kimegyunk hozzajuk, es az egyik tesojanak a felesege (30 év körüli nő) es egy masik tesojanak a gyereke (15 eves csaj) adtak egynasnak igy puszit, nem lathattam rosszul, ott voltam kb fel meterre toluk.. joba vagyok veluk, meg minden, kedvesek. es jo sok tesoja van a neveloapukamnak, igy sok gyereket ismerek ott, es 2 evvel ezelott nyáron voltunk kint es az egyik lannyal csinaltunk valamit, es felek hogy azota kiderult, es ha valakinek elmondta akkor szerintem tudja mar mindenki..
2014. dec. 24. 12:26
 16/20 anonim ***** válasza:

Te lány vagy? Hány éves vagy? A nevelő apád muszlim, vagy kopt keresztény? Arabnak nevezed. De valóban arab, vagy egyiptomi? Tehát az arab félszigetről származó család, csak Egyiptomban élnek? Vagy született egyiptomi?

Légyszi ezeket válaszold meg.

Amúgy biztos, hogy semmi leszbi kapcsolat nincs a két nő között. Mit csináltatok azzal a lánnyal? Ne nagyon hangoztasd, hogy bár mi is történt köztetek, a lány érdekében. De ha te is lány vagy akkor meg főleg!

Ezek már túl személyes dolgok, úgyhogy inkább privát írd meg.

Én vagyok akinek Kairói ismerőse van. Illetve az Én családom is közelebbi kapcsolatba került az egyiptomi kultúrával, és emberekkel.

2014. dec. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Na jó! Úgy látom túl sok itt a téveszme, szeretnék elmondani pár dolgot. Mért ne történhetne meg szexuális kapcsolat ott nők között? Igen, tilos, de amíg nem nyilvánosan csinálják nincs semmi gond. Egyébként meg már nem annyira jellemző ott a körülmetélés, az inkább Afrikában szokás még sajnos.
2014. dec. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Mért ne történhetne meg szexuális kapcsolat ott nők között? Igen, tilos, de amíg nem nyilvánosan csinálják nincs semmi gond."


Akkor is. Nem szabad. Ha szeretne ###ulni, akkor szépen költözzön a liberális Európába, és az iszlám vallást pedig "tegye le". Muszlim országokban nem azért végeznek ki embereket, mert "cool", hanem azért mert a társadalom rossz példái.

2014. dec. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

17-es, Egyiptom Afrikában van, csak szólok. És sajnos elég elterjedt még mindig a női körülmetélés, bár törvény tiltja, de a gyakorlatban ugyanúgy csinálják. Elég megnézni a statisztikákat. Olyan magyar-egyiptomi házaspár gyerekéről is hallottam, ahol az egyiptomi nyaralásból a kislány már körülmetélve érkezett haza, mert az anyós gyorsan elintézte az anyuka tudta nélkül :(

Nem kizárt az azonos neműek kapcsolata, de kétlem, hogy bárki is nyilvánosan csinálná. Még vegyes nemű párok között is tabu a nyilvános pusziszkodás, nem még ha leszbikusok. Akkor teljesen kizártnak tartom, hogy mások előtt pusziszkodnának. Szerintem az a szájrapuszi félrement véletlenül, de arcra volt szánva.

Miért nem kérdezed meg a nevelőapukádat erről inkább?

2014. dec. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
mert nem szeretnem..:)
2014. dec. 25. 14:37
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!