Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt olyan sátánista, aki...

Van itt olyan sátánista, aki valaszolna néhány vallással kapcsolatos kérdésemre?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne kezdő lrgyen :) köszönöm :)

2014. nov. 26. 00:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
waw! az élet szentségéről meg egy megrögzött sorozatgyilkost kérdeznél? mi az, amire egy nem sátánista nem tud neked válaszolni?
2014. nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első ez most kicsit túlzàs volt. Nyilvàn nem rájuk gondolt. Meg egyébként is érdekelheti, hogy a másik mit gondol.
2014. nov. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van. Kérdezz, ha tudok, válaszolok.
2014. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Igen van! Én csak azt nem értem, hogy ezeket a kérdéseket miért a gyikra írod, holott két Spirituális Sátánizmussal foglalkozó blogon is van megadva emailcím, lehet írni és biztos, hogy tapasztalt Sátánistáktól kapsz választ.
2014. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4-es, sátánista létedre elég csőlátású vagy, ha még nem tudod a kérdésedre a választ.
2014. nov. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2014. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

ja, és szerintem a 4-es nem kérdésnek szánta a dolgot, csak figyelmeztette a kedves kérdezőt,h.szánalmas dolog ilyen helyre firkálni a kérdéseket!

Kérdező, ha tényleg érdekelne a válasz, biztos vagyok benne,h.nem írnál ide ilyesmit.

2014. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi ez az erőszakos terelgetés, már a sátánisták is felcsaptak térítőnek? Ez nem Sátán akarata! Miért ne lehetne itt is válaszolni? Főleg, hogy még fel sem tették a kérdést...hm.
2014. nov. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező,

megtaláltam neked a választ, töltsd le, és olvasd:

[link]

2014. dec. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, te írtál privátot?
2014. dec. 2. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!