Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi az iszlám vallás imájának...

Mi az iszlám vallás imájának pontos sorrendje és imái?

Figyelt kérdés

Sok oldalt néztem majdnem mindenhol van olyan ami a másikban nincs.( Mármint ima)

Valaki aki gyakorolja a vallást le tudná írni a sorrendet és az ima szövegeit.


Iszlám.com on olvastam először aztán néztem youtube videót meg angol oktató anyagot mindben volt valami kiegészítés amit ha jól tudom nem lehet.


Tehát valaki írja le pontosan nagyon megköszönném.



#muszlim #iszlám #ima #imádkozás #Allah #iszlám ima #muszlim ima
2015. jan. 2. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2015. jan. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a linkeket de ezeket már láttam. És ebben pl: az Al-Fathia elött nem recitálja a "Audhu Billahi minash shaitanir rajeem" et máshol pedig ezt is említik.


Pont ezért kértem volna hogy egy gyakorló iszlám írjon erről.

2015. jan. 2. 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:

NINCS gyakorló iszlám :) MUSZLIM van, nem hiszem el h ezt nem tudod még. Nem mindegy h mit imádkozol nem azonos a rakaa száma.

Ez így le van írva, fordítás kell v mi? ....Az imát nem szokás lefordítani arabul van minden.

Mindenhol egységes. Ugyanígy imádkoznak a kínai muszlimok mint a német muszlimok. Arabul. Ugyanúgy. Sorrend is egyezik. Minden. Nincs olyan hogy valami a másikban nincs. Pici apróbb eltérés lehet helyenként de nincs olyan h pl valaki a leborulással kezdi mert neki épp úgy van kedve.

2015. jan. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!