Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintem a karma, az isten,...

Szerintem a karma, az isten, az illuminati és az összes vallás (még nem látott) vezetője/vezetői igazából ugyanazok, és ugyanazt a célt "szolgálják" az emberiség tagjai számára. Vélemény/ellenérv?

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem írtál semmit, mi ellen érveljünk?

Fejtsd ki aztán várd a csodát

2015. jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mondj valami kézzelfoghatót is.

Te most csak valaki/valami sosem tapasztalt lényekről/dolgokról beszélsz, amikről nem tudunk és nem tudhatunk semmit és meg sem érthetjük őket, számunkra nem is érzékelhetők, létezésük nem bizonyítható, de a fél emberiség hisz bennük valamilyen formában, ami persze mindenkinél más, de mindenkinek igaza is van, mert minden tulajdonsággal rendelkeznek, de közben nem is léteznek a fizikai világunkban, csak egy másik síkon lévő szellemlényszerűségek, amik öröktől fogva léteznek, semmiből lettek maguktól, és semmit mindenné változtatták, stb...

Ha egy gigantikus pacát csinálsz, abból ki lehet olvasni bármit, de nem bizonyít semmit. Véleményt szeretnél? Miről?

2015. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezekkel próbálunk minden olyat megmayarázni amit nem értünk, és valójában mi teremtjük őket, hogy nyugodtak lehyünk, hogy "minden rendben van" vagy éppen csak bizonytalanságot keltünk velük
2015. jan. 11. 16:07
 4/7 aries 2 ***** válasza:
Az illuminati a Sátántól való. Rossz irányba tereli az embereket.
2015. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazok a vezetők? Nem hiszem. Te magad is lehetsz egy vallási vezető, csak ki kell találnod egy vallást, meggyőzőnek lenni, meg találni jó néhány marhát aki hagyja magát kihasználni.
2015. jan. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én vallásos vágyok, és értem mire gondolsz. Bár az illuminatit nem tudom micsoda. A karma megint más, egyáltalán nem istenség.

Inkább úgy mondanám, hogy pl Isten és Allah ugyanazon személyek lehetnek, csak máshogy hívják őket. Vagy, ha valaki nem nevezi meg, csak valami fenséges "jóban" hisz.

2015. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csak Istennel kapcsolatban tévedsz, Ő más, mint a többi, az ellenkezőjét akarja. A többiben viszont igazad van.
2016. máj. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!