Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Édesanyám meghalt egy hete, még fel sem fogom.

Tegnap délután találtam a hűtőben egy tollpihét, amit kidobtam, gondoltam egy tojásról kerülhetett oda (pedig nem használtam aznap tojást). Utána este teljesen véletlenül ezt az idézetet találtam:

"Vársz valakire. Egy Angyalra. Szeretnéd látni szemeinek csillogását, vágysz erőt meríteni mosolyából, kívánod hallani hangját. Mert... de nincs "mert"... nincs magyarázat, nem is kell. Vársz rá, szükséged van rá. Igen, vársz rá. Az Angyalra. Az Angyalra, pici szárnyakkal. De nem érkezik. És szomorú vagy... Ám történik valami. Az Angyal küld valamit. Egy pici tollacskát a szárnyaiból. És már tudod, amit eddig is éreztél: gondol rád, fontos vagy neki. És már nem vagy szomorú... a pici tollacska szárnyakat ad... neked is."


Mit gondoltok? Nem véletlen?


2015. jan. 11. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Részvétem :(.Hol találtad ezt az idézetet ,le volt írva? Anyukád keresztény volt?
2015. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha neked így könnyebb...
2015. jan. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Részvétem.


És nem tudnám én se, mert bennem is ez vetődne fel.

2015. jan. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Először is vigasztalódást kivánok, tudom mit érzel magam is elvesztettem a szüleimet és a férjemet is


mindennek oka van, ám meg kell vizsgálni hogy egyezik e a Teremtő gondolataival egyéniségével.

ez a bibliában találhatod meg

További segitségért kérlek keresd fel a honlapunkat ahol ezzel a témáva kapcsolatban találsz sok Bibiában levő gondolatot ami segit ezt az űrt kitölteni


jw.org

2015. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 KZitus ***** válasza:
59%

Szervusz


Őszinte részvétem.

Arról, amit leírtál, azt gondolom, véletlen egybeesés. Mert olyan angyal, amelyről az idézet ír, nem létezik, igy a tollpihéje sem.


Viszont vagy a jw.org oldalon, vagy a guruló állványnál, vagy egy tanútól amikor találkozol vele(minél hamarabb, neked annál jobb) kérjél egy olyan füzetet, amelynek ez a címe: "Ha meghal valaki, akit szeretsz". Hidd el, semmi nem fogja enyhíteni a veszteség érzését, és megvígasztalni úgy, mint ennek a tartalma. Tapasztalatból írom.

2015. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon sajnálom kedves kérdezö, fogadd öszinte részvétemet.
2015. jan. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Crussader ***** válasza:

Kedves kérdező,őszinte részvétem!

Fogalmam sincs mit jelent ez a "véletlen" de biztos vagyok benne,hogy anyukád elvesztése nem volt könnyű a számodra és lehet,hogy csak a "hiányérzet"az ami összeköti a kettőt.


Ami meg az utolsó három kommentelőt illeti,csak annyit mondanék,hogy SZÉGYELLJÉTEK MAGATOKAT HIÉNÁK!!!!

Így fogjátok ti meg az embereket,kihasználva fájdalmaikat.

Ha akarsz segíteni rajta,segíts de ne a VALLÁSODAT ajánld ,hanem tedd meg TE úgy ahogy tudod,,,,a saját szavaiddal!


Ordasok....


Ne haragudj kérdező de tudom miről beszélek és csak óvni szeretnélek a mégrosszabtól!


Mégegyszer őszinte részvétem!

2015. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Crussader ***** válasza:

Bocsánat grkaty,rád nem vonatkozik az előző válaszom.

Mégegyszer bocsánat!!!

2015. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tisztelt hozzászóló


Sajnálom, hogy a rosszindulatod ezt hozta ki belőled,

a hozzászólásomban annyit emlitettem, hogy további vigasztaló biblia verseket talál a honlapon keresztül és nem azt hogy azonnal térjen meg és legyen

Jehova Tanúja


Én önként lettem Tanú és nem úgy ahogy Te állitod, senki nem használta ki a pillanatnyi gyengeségemet akkor nem is voltak ilyenek amikor elkezdtem velük bibliát tanulni.


A volt férjem 6 éve halt meg s akkor is már Tanú voltam....


S kérlek egy kicsit szállj magadba milyen szellem alapján beszélsz itt a felebarátaidról

nem gondolom, hogy az ellenséged lennék, de ha az lennék is segitened kellene jó példával előljárni és imádkozni értem,

a reagálásod nem Krisztus szellemét tükrözi,....

2015. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Crussader ***** válasza:

Ne gyere nekem Krisztussal,mert tudom mi a véleményed Krisztusról...ok? :)

Inkább légy te Krisztusi és nem képmutató.


Én leírtam amit érzek,még akkor is ha szavaimmal megsértettem embereket,de te azt írtad le amit nem érzel és csupán csak a megsértett "ÉNED"-nek tettél eleget szavaiddal.

2015. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!