Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, az elrablásos...

Keresztények, az elrablásos ún. negyedik típusú találkozásokban démoni jelenségeket láttok?

Figyelt kérdés
A legnepszerűbb videómegosztón láttam egy videót az Elhitetés kora címmel, ahol is ezeket a jelenségeket démoni entitások negatív behatásának könyvelik el. Szeretném megtudni, hogy a vallásos emberek mit gondolnak ezekről, ugyanis állítólag sok keresztény is élt át hasonlókat, pl paralízis, jelenlétérzet, stb. Elsősorban keresztények válaszát várom, mivel állítólag ők ezt egyszerűen kezelik, Jézus nevét kimondva egyszerre megszűnik a dolog. Persze akár Mohamed vagy Buddha nevét hangoztatva is megszűnhet,de nyilván keresztény beállítottságú emberek szemszögéből készült az egész.
2015. jan. 16. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Igen azok.

A filmet én is láttam és igazat mondanak azok a tanúk akik átéltek különböző "találkozásokat".

Most nem igazán van időm ebbe nagyon belemenni de írásokból több mindent meg lehet tudni ezzel kapcsolatban.

Ha van rá lehetőséged szerezd meg /Énokh/írásait és megtudod,hogy miről van szó.

2015. jan. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Énokhot előszeretettel használják az UFO hívők is, tehát értelmezés kérdése, egy apokrifet egy kereszténynek nehezen hiszem hogy fel lehetne használni a vélt igazának bizonyítására. a kanonizálást kétségbe vonni nem túl kifizetődő sztem, de érdekel miért gondoldod ezt. A démonok miért redukálodtak le fizikai megjelenésükben alacsony nagy fejű, nagy szemű,satnya lényekké? Kifizetődőbb inkább, hogy valóban vagy egyfajta emberi kísérlet szüleményei, magzatszerű lények, vagy szaporodásukat egyfajta mesterséges úton megoldó egyedek, aminek következménye a fizikai satnyulás, ám nem gondolnám őket szellemi lényeknek semmiféleképpen sem
2015. jan. 16. 15:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Az nem harmadik típusú találkozás?
2015. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szp72 ***** válasza:
52%
Nagyon remélem, hogy ezek az UFO rablások meg más agyament históriák óriási baromságok. Akár démoni befolyás alatt álló emberek képzelődései és halucinációi.
2015. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

T.kérdező,nézd meg az alábbi képet;


[link]


Ezt a rajzot Aliester Crowlay rajzolta az 1900 évek elején.

Elmondása szerínt megnyitott egy "portált" egy másik dimenzióba ezzel lehetővé téve egy Lám nevezetű entitás(démon)bejutását.

A fenti rajzot ő maga készitette erről a Lam nevű entitásról.

Ugye mennyire hasonlít az a rajz azokhoz a "szürkékhez"amelyeket mi is "ismerünk"filmekből,dok.filmekből?

Amit még hozzátennék,Crowlay elmondása szerint azt a portált sexuális rituális mágiával nyitotta meg.


Hihetünk bármit,mondhatunk bármit,de lehetséges e,hogy Crowlay elinditott akkor valamit ami sokkal több mint amit esetleg feltételezünk,hogy tudunk?

Szerintem lehetséges!

2015. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Pietrosol ***** válasza:
59%

Sziasztok!


Így a rajz után már semmi kétség.

2015. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehetséges, ám jóval Crowley előtt is éltek okkultisták pl. John Dee aki megszállottja volt ezeknek, vagy Raszputyin kb Crowley kortársa, vagy kicsit később élt, aztán, akiről Kékszakállt mintázták, egy báró, a nevét most nem tudom, de rengeteg gyereket ölt meg brutális módon, hogy áldozzon egy démonnak Barronnak. Ezzel azt akarom mondani, hogy bár Crowley kétségtelenül kiemelkedő alakja volt az okkultizmusnak, nem hinném, hogy olyat alkotott, ami visszafordíthatatlan és mind máig ezen alapulnak az UFO jelenségek. Egy rajznál azért több bizonyíték kellene. Aztán egyébként is ma már a szürkék visszaszorultak, megjelentek a hüllők, meg fénylények, meg ki tudja mik, a jelen kor népszerű idegen fajai kezdik elnyomni a szürkéket. Lehetséges, hogy egyfajta manipuláció eredményei, kollektiv hallucinációk, amiket bizonyos hullámok segítségével az alvási fázisban sugároznak. Ez is egy lehetséges feltevés.
2015. jan. 16. 21:52
 8/11 anonim ***** válasza:

"Így a rajz után már semmi kétség."


Ez ugye irónia volt?

2015. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze!!Minden leetséges...de akkor ne zárjunk ki semmit és probáljuk megtalálni a magyarázatot..

Menni fog?? :)

Kétlem... :)

Hiába pontoztatok le,mert az igazság nem a pontozástól függ... :)

2015. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, de hogy valami van, az tuti!

Én hívő vagyok, de 100%-ban én sem tudom megmondani neked, mik ezek.Ha csupán démoni lények lennének, akkor az hogyan lehetséges, hogy radarok képesek érzékelni az azonosíthatatlan légi objektumokat?Valamilyen szinten tehát tudnak materializálódni, ha csak részben is, DE, elvileg az "meg van tiltva" nekik...Tehát Isten állítólag elvette ezen képességüket.Akkor most hogy is van ez?

Nos, láttam megbízható, teljesen ép elméjű ismerősömet igen furcsa "vizsgálati" nyomokkal a testén.Ő állította, hogy időnként elmennek érte helikopterrel és elviszik német országba hogy csontvelőt adjon az ikertestvérének.Csakhogy a vizsgálati nyomok egészségügyi szemmel ezzel nem voltak megmagyarázhatók, ezen kívül ikertestvére sem volt és a helikopter nem tudott volna kis kertjében leszállni, legalább is úgy nem, hogy ne csődülne oda a fél város megnézni, mi van.De ezt soha senki nem látta.Ő azonban tényként élte át..

Én is láttam gyerekkoromban valamit a saját szememmel, amit most utólag démonnak gondolok, de nem úgy nézett ki, minta kis szürkék! Azon kívül felnőtt fejjel volt szerencsém egy más fajta lény látogatásához is, amit incubusnak hívnak azt hiszem, tehát testi kapcsolatot végett keres "áldozatot".Lehet, rosszul tudom a nevét, ez férfi démon volt, de legalább szép.Sőt, kifejezetten gyönyörű volt, bár bizonyára nem a legjobb szándékú.

Szóval a kis szűrkéken kívül ezernyi dolog van még, megjelenési forma.Jézus nevével még nem próbáltam ezeket elűzni, azonban erősen koncentráltam, hogy eltűnjön az "illető", és ez is hatott!

2015. febr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!