Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ismered, esetleg tagja vagy a...

Ismered, esetleg tagja vagy a bibliaszól gyülekezetnek?

Figyelt kérdés
Ha igen mi a véleményed róluk, amit hirdernek?
2015. jan. 24. 18:08
 1/3 anonim válasza:
Nem, ateista vagyok. :) ennek ellenere van velemenyem, ugyanisaz utca sarkon is mukodik egy gyulekezet, akik nap mint nap meg akarnak teriteni, hozna mogyit meg minden, pedig szerintem en vagyok az az amber, akitol a legmesszebb all a vallas. Eleg idegesito... Na meg penzt sem felejtenek el kerni... Istennek. Nem igazan ertem.
2015. jún. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocsi a hivakert, de a telefonom eleg benacskan javitja ki a szavakat :\
2015. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia ! Lehet hogy már kicsit későn irok de azért hátha még valaki elolassa. Szerintem addig még nem voltál nem tudod hogy milyen szoval szerintem mindenképp tegyél egy probát hogy saját véleményed alakuljon ki. Én is ehhez a gyülekezethez járok és számomra egy 180 fokos fordulat volt az életben. A legjobb dolog ami történt velem egész életemben. Amit a gyülekettől várhatsz és ez biztos az a hatalmas nagy SZERETET. Számomra ez először rémisztő volt hogy emberek ugy szeretik egymást és engem is hogy az valami eszméletlen. Ha esetleg valami kérdésed van nyugodtan nekem is irhatsz :))
2016. nov. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!