Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Amerikában mennyire népszerű...

Amerikában mennyire népszerű az Iszlám?

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerinte a sok terrortámadások után mennyire lehet népszerű bármiféle vallás ami abból a térségből "jön" ?
2015. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kb annyira, mint a középkori Magyarországban.
2015. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Semennyire. Vannak muszlimok persze, de az USA az a hely ahol a legnepszerutlenebb.
2015. jan. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
A legdinamikusabban növekvő vallás. Rengetegen felveszik az Iszlámot. A terrortámadásokat követően, sokan elkezdenek érdeklődni hogy mi ez a vallás, ami erőszakot hirdet. De mikor kellemesen csalódnak, hogy ezekhez az Iszlámnak semmi köze, akkor sokan áttérnek.
2015. jan. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Ahogy az előttem válaszoló is irta jelenleg a legdinamikusabban növekvő vallás az Iszlám, és nem csak Amerikában hanem Európában is.
2015. jan. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Ez tévedés. Ha növekszik, akkor azért növekszik mert sok iszlám vallású bevándorló van.
2015. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Saját szememmel láttam. Nem tévedés.
2015. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Én is megerősítem az előttem szólókat: az USA-ban dinamikusan növekszik az iszlám hívek száma.


Nem csak a betelepülők miatt, de a már ott élők miatt is. Nagycsaládosok, jobbak a demográfiai paramétereik mint az átlagnak.


És bizony sok az áttérő is, különösen az afroamerikaiak körében. És ez nem is új jelenség, lásd Muhammad Ali.


Egyébként mindez az EU nyugati feléről is elmondható. Nemsokára nálunk is így lesz, a gyerekeink már ezzel fognak együtt élni. Ha meg külföldre is távoznak, akkor főleg ezzel fognak együtt élni :)

2015. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem népszerű és közkedvelt..

Sajnos épp az "USA terrorizmusa" /mindenhol kvázi békét akarnak teremteni pedig az csak látszat az érdekeik-kizsákmányolás álcázására/ miatt a menekülő-bevándorlók terjesztik vallásukat és "megfertőznek" hiszékenyeket.

Igaz maga a vallás /Kurán/ a békét hirdeti.

2015. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amcsiban annyira népszerű,hogy saját maguk robbantgatják magukat,lásd.szept.toronyház,aztán ráfogják az iszlámra,hogy legyen indok lerohanni őket.
2015. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!