Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol tudom magamat online...

Hol tudom magamat online pappá szentelni?

Figyelt kérdés
Illetve van-e esetleg ennek valamilyen szabálya?

#vallás #pap #online #szentelés #pappá szentelés
2015. jan. 26. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nálam lehet jelentkezni, mindjárt küldöm a számlaszámot, ahová befizetsz egymillió forintot, és én cserébe küldök neked egy oklevelet, hogy mostantól pap vagy.
2015. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Mihez, netes miséhez?
2015. jan. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

János Apostolnak közönséges első levele » 1. fejezet

5 És ez az az üzenet, amelyet tőle hallottunk és hirdetünk néktek, hogy az Isten világosság és nincsen ő benne semmi sötétség.

6 Ha azt mondjuk, hogy közösségünk van vele, és sötétségben járunk; hazudunk és nem az igazságot cselekesszük.

2015. jan. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekeim, a misének vége, logoljatok ki békével :D
2015. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló, elfelejtetted odaírni, hogy ehhez az én aláírásom is szükséges, ami újabb egymillió forint.

Kivételes esetekben euróban is leróható.

2015. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fél misiért is megcsinálom, és az tényleg on-line lesz. Semmi oklevél, csak egy e-mail. Sürgősséggel Skype-on plusz százezer.
2015. jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jim szerint a világ sorozatot nézted, mi? :D


Aki nem ismerné: Ott van egy rész, amikor Jim sógornője, Dana megházasodik. Jim és sógora, Andy feladata elhozni az atyát a repülőtérről, de közben beugranak Jim munkahelyére (építőipari vállalkozást vezet). Na, ott sikerül fejbe kólintani a papot egy gerendával és kórházba kerül agyrázkódással. Juj, gyorsan kell találni egy másik papot, délután lesz a ceremónia. Az egyik építőipari munkásnak van egy lelkész ismerőse, beszervezik őt, meg is érkezik a helyszínre. Ott sajnos kiderül, hogy ez a pap kicsit zizzent, az egyházból ki is tiltották. De semmi pánik, mert van egy saját vallása. Ezt pedig úgy alapította, hogy amikor pucéran meditált egy erdőben egy medve mondta neki, hogy alapítson egyházat. A medve pedig azt is elmondta, hogy az emberek nem fognak neki hinni. :D Na mindegy, azért a pap összeadja őket, bár mond elég furcsa dolgokat. Csak ugye a házasság így érvénytelen.


Jim felesége, Cheryl is rájön a turpisságra, hogy érvénytelen a házasság. Andy-nek jön egy mentő ötlete: tud egy honlapot, ahol pappá tudják szentelni az embert némi pénzért cserébe. Jim pedig egyenesen esperes lesz, mert az csak +5 dollár volt az alapdíjhoz képest. Jim blues dalokat játszik szabadidejében a bandájával, feláll a színpadra a zenekar mellé és egy dalba burkolva adja össze az ifjú párt, ami így már hivatalosnak számít. The End.


Szólok, nincs ilyen oldal. Talán olyan egyháznak lehet ilyesmije, ami nincs bejegyeztetve és amúgy is valami ökörségben hisz. Pap csak hosszú tanulás után lehetsz.

2015. jan. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gbandy válasza:

Ez segít: [link]

Csak gyerek szentelés és esküvő celebrálás. Úgy tudom, hogy nálunk ez az egyház nincs elfogadva.

2018. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!