Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyam tudnám Istenek meghálál...

Hogyam tudnám Istenek meghálálni mind azt amit tett értem?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy furcsán hangzik de amikor megkérem istent, hogy pl ez a dologozat ne 2-es hanem 4-es legyen akkor úgy is lesz, vagy, hogy sikerüljön elsőre a KRESSZ vizsgám akkor úgy is lett, és csak anyit tudok mindig utána mondani, hogy köszönöm Istenem... és arra lennék kiváncsi, hogy hogyan lehetne mégjobban meghálálni Istenek a cselekedeteit?
2010. febr. 9. 17:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
tegyél valami hasznosat. segíts valakinek, ilyesmi.
2010. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
39%

Járj templomba

gyónjál

vessél keresztet

imádkozzál

Segíts embertársaidon

Adakozz a templomnak


és nekem :D

2010. febr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A templomba járás nem létszükség,ha meg akarod hálálni akkor élj ugy,nem azt mondom legyél szent,hanem ne árts szánt szándékkal senkinek.Segits ha tudsz másokon..persze nem a saját károdra...

nem árt ha imátkozol...

2010. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2010. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%

Mi lenne ha Tőle kérdeznéd meg? Nem viccnek szántam.



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2010. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nos,amellett,hogy megköszönöd,figyelj az életedre,próbálj jót tenni,segíteni a szegényeken,meghalgatni másokat,egyszerű és könnyű cselekedeteket tenni,ami neked kis erőfeszítés,de másnak többet számít mint gondolnád!Ez boldogítja az Istent,és magadat is fejleszted vele,egy idő után már természetes fog lenni,hogy mindenkinek segítessz,és mindenben a jót látod!Ennek örül az Isten a leges legjobban,mikor látja,hogy jó a szíved!Ez neki az igazi nagy köszönet!Minden jót!
2010. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal tudod meghálálni, ha neki tetsző életet élsz. Élj úgy - ha már hiszel Istenben - hogy sose érezze azt, hogy elárultad, és magadat se áruld el soha. Legyél boldog, szeresd azt, ami körülvesz. Légy jó mindhalálig. Mondjuk ez Istenhívőkre és ateistákra is ugyanúgy vonatkozik.
2010. febr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Istennek az is elég, ha megköszönöd, de azt szívből tedd, és valóban köszönd meg.

Tartsd meg a parancsolatokat, és élj úgy, ahogyan Ő szeretné.

Ennyi az egész :)

2010. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!