Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van Magyarországon valami...

Van Magyarországon valami ilyesmi szekta vagy vallási csoport?

Figyelt kérdés
Olyan szektához vagy vallási szervezetbe szeretnék belépni ami szállást és ételt ad vagyis eltart, cserébe viszont mindent meg kellene tennem amit mond a vezető. Van Magyarországon ilyen ? És mi a csoport, szekta neve ?
2015. febr. 2. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A krisnásokra pont ráillik ez, De ahhoz illene hinned abban, amiben ők is.
2015. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A Krisnások adnak ingyen szállást meg ilyeneket ?
2015. febr. 2. 16:03
 3/14 anonim ***** válasza:

Olyan értelemben ingyen van, hogy nem fizetsz érte pénzben. De az idődet és a munkádat bele kell raknod a közösség életébe.

Ez a személyiségedtől függően akár megterhelő is lehet.

2015. febr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szexrabszolgaság nem érdekel? Az pont ilyen.


Vallási közösségekben is érvényes az az általános társadalmi elvárás, hogy az ember eltartsa magát.

Szektáknál pedig nem hogy nem tartanak el, de jövedelmed nagy részét még be is kell fizetned.

2015. febr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én az az ember vagyok aki pénzér bármit megtesz.Nem szinte bármit, hanem tényleg bármit.
2015. febr. 2. 16:10
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a szexrabszolgaság mellett szóba jöhet még a szervezett bűnözés bármely formája. Azt sem mindig fizetik ki, de legalább behajthatja az ember a neki járó zsét.


De hogy ne csak poénkodjak, a kérdésre válaszolva MO-n kommuna-szerűen működő vallási közösségről nem tudok. A krisnások hasonlóak egy kicsit, de nem egészen. A somogyi falujuk kőkemény turisztikai látványosság, jövedelmük nem kis része ebből van.

2015. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én nekem mindegy hogy mit kel tenni, ha fizetnek érte vagy adnak szállást és ételt akkor én benne vagyok bármiben.
2015. febr. 2. 16:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Menj szerzetesnek.
2015. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mert az szerinted csak úgy van hogy elmegyek szerzetesnek.
2015. febr. 2. 19:02
 10/14 anonim ***** válasza:

Eleve nagy a gond, ha ilyenben gondolkozol.

Engem az érdekelne, hogy miért? Miért jutottál el erre az álláspontra?

Ha gondolod, írj privátot nekem.

2015. febr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!