Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti miben hisztek?

Ti miben hisztek?

Figyelt kérdés
Abban h Isten teremtette az embereket stb. Vs történelmes izében...

2015. febr. 3. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmiben.
2015. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hívő (meg vagyok keresztelve, de nem járok misére, nagyon ritkán imádkozok, stb.), de én abban hiszek, hogy nem véletlen, hogy a Föld ott van ahol és megindult ez az evolúciós fejlődés. Onnantól már a természeté volt a terep, de VALAKI ezt tuti "elindította".
2015. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én 2#al értek egyet de még jöhetnek válaszok
2015. febr. 3. 19:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"én abban hiszek, hogy nem véletlen, hogy a Föld ott van ahol és megindult ez az evolúciós fejlődés. Onnantól már a természeté volt a terep, de VALAKI ezt tuti "elindította"."


Ha nem ott lenne, nem lenne aki feltenné ezt a kérdést. Mi olyan meglepő rajta?

2015. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nem vallási kérdés véletlenül?
2015. febr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"történelmes izében..."

No igen. Izéééé... oktatásunk kudarca.

Tehát, kedves kérdező, szerinted lehetséges, hogy a történelem, ahogy tanultad az iskolában, hamisítvány?

2015. febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 KZitus ***** válasza:
34%

Szervusz


Abban hiszek, hogy Isten teremtette a világegyetemet, amit a környzetünk és a Biblia is bizonyít.

A Bibliai Isten Szava. Mi oka lehetne rá, hogy félrevezesse a teremtményeit? Azért iratta le emberekkel a Bibliát, hogy megérthessük a múltunkat, és azt, merre(mi felé) megy az emberiség. Ezek nagyszerű hírek.

Azért hiszem el Isten minden szavát, mert szeélyesen győződtem meg igazáról:-)

2015. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én abban hiszek h Isten teremtette az embereket, és teljes mértékben meg is vagyok erről győződve. Hiszen ha arra gondolunk ahogyan meg vagyunk alkotva, már lenyűgöző.Isten úgy alkotta meg az embert, hogy adott neki elmét, minden szükséges szervvel ellátott testet és a munkavégzés képességét. Már maga az csoda, hogy képesek vagyunk beszélni, hallani, írni és olvasni. Ezek az Istentől kapott képességek sok emberben megvannak. A felépítésünk is igazi remekmű, képesek vagyunk egyenes testtartással állni. Ezenkívül semmi, amit a tudósok elértek, nem fogható az egyedülálló idegrendszerhez, mely működteti az elmédet és az érzékszerveidet. Voltaképpen az ember csak azért képes bármit is elérni, mert fel van ruházva elmével és érzékszervekkel. És még sorolhatnánk...a bizonyítékokat
2015. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Tudományos" oldalról is tarthatatlan az evolúció megléte. Sokkal nagyobb valószínűségű az egyenes kihalásos úgymond "kiválasztódási" rendszer, semmint az evolúció. Ennek értelmében kezdetben volt a legtöbb életforma a Földön, majd szépen lassan csökkenni kezdett ez a szám. Csak az elmúlt 10.000 vagy akár 100 évet megnézzük, még egyetlen új faj sem született, ugyanakkor igen sok kihalt, vagy a kihalás szélére került.


Az más kérdés, hogy hogyan indulhattunk egy nagy változatosságú életformával rendelkező Földbolygóval. Ehhez mind a vallásnak mind a tudománynak kevés a jelenlegi "publikus" ismerete ahhoz, hogy perdöntő választ lehessen rá adni.


Így marad a 'Teremtés vs. Idegen életformák' verseny. - (Bár az idegen életformák Földi jelenlétét én magam erősen megkérdőjelezem).


Anonymus

2015. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Anonymus, te az emberiség szégyene vagy.

Minden ponton hamis a szöveged - aki csak egy kicsit is tisztában van a valós dolgokkal, rögtön látja.

Tudósok pedig soha nem mondtak ilyet.

Az előtted levők is komoly valláskárosultak - de te aztán elviszed a pálmát!

2015. febr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!