Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek, hogy nézne ki...

Szerintetek, hogy nézne ki az, ha elmennék egy gyülekezetbe ahova csak négerek járnak?

Figyelt kérdés
Szeretem őket és a zenét amit játszanak. Aranyos emberek, mindig is szerettem volna néger ismerősöket, barátokat,de fehér bőrűként, szőke hajjal és kék szemmel eléggé furcsa lenne megjelenni magamba. Mit gondoltok?

2015. febr. 16. 16:42
 1/7 anonim válasza:
Próba, szerencse! 1x menjél el, és ha látod,hogy annyira nem bírják hogy ott vagy akkor ne menj el többször ...vagy menj, lehet hogy egy idő után már az ő családjukba tartanak téged
2015. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi fura, nagyon sokan járnak így bulizni. Nyugodtan menj el, nem fognak kinézni, vagy kicikizni.
2015. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan gyülekezetek, ahová döntően feketék járnak, és néha betéved egy fehér. Számukra ez nem akkora probléma, mint fordítva. Ha akarnám, mondhatnám, hogy ez a különbség egyes fehér és fekete mentalitások között.
2015. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hol van ez a gyüli? Magyarországon, az USÁ-ban vagy Afrikában? És milyen gyüli? Mármint melyik egyházé?


Egyébként szerintem biztos jó lesz, én egy percig nem haboznék.

2015. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 János114 ***** válasza:

Hat attol fugg, ha egyhazi gyulesrol beszelsz akkor nyugodtan.

Ha ilyen rapviadalra mennel akkor inkabb hanyagold :)

2015. febr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Nyugodtan elmehetsz, nem lesz semmi bajod. Az unokatestvérem aki szőke, kék szemű és fehér bőrű egy ilyen buliban ismerte meg a jelenlegi fekete bőrű férjét.
2015. febr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elviszed még néhány fehérbőrű, szőke hajú haverodat is, és közösen megalapítjátok a pepita-gyülekezetet :)
2015. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!