Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen bűn a keresztényeknél...

Milyen bűn a keresztényeknél a házasság előtti szex?

Figyelt kérdés
Olyan, hogy meggyónod, oszt jólvan, vagy bonyolultabb?
2010. febr. 13. 21:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Sztem bocsánatos bűn, de nem egy olyan dolog amit kiteregetnék egy papnak...
2010. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%

bonyolultabb

nem elég meggyónni, bánni is kell, és őszintén ígérni, hogy többé nem követed el


pont mint minden más bűnt

2010. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Viccelsz? Azt is bánnod kell, hogy áll a farkad.
2010. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Csak az öngyilkosság nem bocsánatos bűn, mert nem tudod meggyónni. A másodiknak teljesen igaza van.
2010. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
Az is bűn, hogy van farkad. Bűnbocsánatot az eltávolításával lehet nyerni.
2010. febr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%
A házasság előtti szexszel az a fő gond, hogy lekésheted az esküvőt.
2010. febr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
4%
Nagyon jó
2010. febr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%
Na nekem ezért nem lesz esküvőm. :D
2010. febr. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Tisztázni kellene néhány dolgot. Mit nevez a Biblia bűnnek?

Mindent, ami az Isten akaratával ellentétes. Az ember a bűnesetkor azért lett bűnös, mert ez által elszakadt Istentől, és az óta a maga feje után megy, hogy ÉN MAJD TUDOM, MI A JÓ NEKEM, azt senki, még az Isten se mondja meg nekem! Ez a bűn! Az Istentől elszakadt állapot. Azzal, hogy házasságon kívül is létesítesz szexuális kapcsolatot, ez ennek csak a következménye, és ezzel vétkezel Isten Igéje ellen. Mást egyébként nem is tudsz tenni, ebben az Istentől elszakadt állapotodban. Ahhoz, hogy egyáltalán a lehetőséged meg legyen egy Isten Igéje szerinti életre, alapfeltétel, hogy megtérjél,és Isten Lelke újjá szüljön. Ha ez megtörténik az életedben, akkor sem leszel tökéletes, lépten-nyomon el fogsz bukni, amit majd az ateisták folyton és azonnal a fejedhez is fognak vágni. De ha átéled Isten megbocsájtó szeretetét, újjá szülő hatalmát, tudni fogod, miért hiszel, kinek hiszel, és miért nem zavar, hogy attól a perctől kezdve nagyon sokan lehülyéznek, és ez még a legfinomabb, amit tőlük kaphatsz. Ezért te cserébe naponta imádkozol majd értük, hordozod őket imádságban Isten előtt, és gyönyörködsz Istenben, ahogy évek alatt formálja őket, de főleg azért, amit Isten veled, benned, és általad tesz.



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2010. febr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
11%

Nagyon nagy bűn, csak akkor nyerhetsz bűnbocsánatot, ha átutalod nekem a bankszámládon található összes pénzt, itt az enyém:11744565453-000122334432

Sok sikert!

2010. febr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!