Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Azok, akik szerint az iszlám...

Azok, akik szerint az iszlám egy középkori vallás, nem unják már?

Figyelt kérdés
100000000000 év múlva sem lesz ott pl. melegfelvonulás, vagy prostitucio vagy hogy a ott a lanyok rbanc modjara öltözés. Szerencsére. A kultúra nem változik. Szerintem jó dolog hogyha egy vallàs a régi marad, nem veszít a színvonalából sem. Mindenki azt akarja most, mint pl. Hogy a keresztenyeknel a szeretet unnepe helyett ajandek unnepe? Biztos jo dolog hogyha egy vallas modernizalódik, de akkor nem lesz hiteles. Szerintetek?

2015. márc. 5. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó dolog a modernizáció.Csak igen hamar robbannak...
2015. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem unják, mert még mindig rengeteg hely létezik ahol így van a szó legbrutálisabb értelmében. Mert az iszlám vallás amúgy egy csodálatos dolog, engem spec nagyon érdekel de ahogy a régi nagy kereszténynek úgy az iszlámnak is van terror oldala ahol bűntudat nélkül bántalmaznak és ölnek meg ártatlanokat az istenük nevében és ez a mai napig létezik és ez az oka annak, hogy rengetegen ellenzik. Nem azt mondom, hogy változzon a vallás. Az maradhat. A gondolkodásmódnak viszont fejlődnie kéne...

Na persze ez nem itt nálunk van és nem is ott ahol a nagy hívő 17 éves fiúka ferrarival jár suliba....

2015. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

"1000000 év múlva sem lesz ott pl. melegfelvonulás"


Mert lefejezni és felakasztani a homokosokat sokkal erényesebb és kulturáltabb dolog. Való igaz.


" vagy hogy a ott a lanyok rbanc modjara öltözés"


Helyette van csikló kimetszés, brutális jogi egyenlőtlenség és nőkkel való kereskedés. Ez is mennyire jó már.


"Szerintem jó dolog hogyha egy vallàs a régi marad, nem veszít a színvonalából sem"


Ez igen, akkor hozzuk vissza az inkvizíciót. Megkapom a kivégzettek cipőit majd?


"keresztenyeknel a szeretet unnepe helyett ajandek unnepe? "


A mekkai zarándokhely körül tele van minden kufárokkal, akik mindenféle szirszarokat árulnak, amikkel kvázi a tudatlan seggeket, mint te húzzák le és élnek belőlük. Micsoda szent dolog.


Nem is értem miért írok ide, tudom, hogy csak egy buta kisgyerek vagy, aki egy szót se fog fel az irományomból, de kövezzetek meg, szeretem koptatni a kijelzőmet. Az iszlám vallás azért jött létre, hogy összefogja a megosztott berber lovas harcos törzseket, tehát evidens, hogy a vallásnak is erőszakosnak kell lennie. A vikingek istenei is harcosok voltak, mert maga a kultúra is a harcra épült. Dettó ugyan ez az iszlámmal. Mivel a harcosok nem a gondolkodásukról híresek, ezért minél inkább gyakorlatiasabbra tervezte Mohamed a vallást, hogy az egyszerű katonák is fel tudják fogni. Fogták a judaizmust, lecsupaszították, majd átgyúrták, hogy passzoljon a harcosok igényeihez, pontosan azért, mert a hozzád hasonló agyatlan lények fel tudják fogni, így mentes szinte mindennemű komolyabb gondolkodást igénylő tantól.

Nagyon szépen kérlek tanórákon figyelj oda, ne telefonozz, ne aludj és akkor talán, de tényleg csak talán ragad rád valami értelmes is és nem leszel abban a szellemi süllyesztőben, mint ahonnan ezt a kérdést kiírtad. Ja és olvass kevesebb kurucinfot.

2015. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

#3, inkább neked kellene művelődni!

Amiről te beszélsz, az az ún. Sharia törvények, ami nem szerepel a Koránban, kb 200 évvel később íródott és a terroristákon kívül senki nem követi.

A vallással semmi baj nincs, az emberekkel van.

2015. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"A vallással semmi baj nincs, az emberekkel van."


Így van. Többek között az az egyik legnagyobb baj az emberekkel, hogy egy jelentős részük képtelen meglenni valamiféle vallás nélkül.

2015. márc. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Az iszlám a középkorban rekedt. Ez teljesen nyilvánvaló. Ez nemcsak egy vallás, hanem egy jogi kódex is. Középkori a tolvaj kezének levágása. Középkori, hogy néhány ember összefogva bíróság előtt tanúskodva megöletheti azt, akit csak akar Allah gyalázásának vádjával, és a közösség annyira sértettnek érzi magát, hogy fejében még csak meg sem fordul, hogy a vád akár hamis is lehet, és akkor ártatlan ember kivégzését követeli, illetve hogy ő is lehet a következő áldozat. Középkori az egész gondolkodásmódjuk, nem hiába vannak az ő időszámításuk szerint a XV. században. Lehet, hogy neked ez tetszik, de akkor te már késtél néhány évszázadot.
2015. márc. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért néhány dolgot át lehetne tőlük venni. Pl a halálbüntetés súlyos nemi erőszak, gyilkosságok esetén...
2015. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#3 és mindenkinek


Nincs annál jobb kedvem, mikor valaki agresszív butasegg módjára elkezd írogatni mindenféle baromságot egy egyszerű kérdésre. Az volt a kérdés, hogy mi a francért megy ez a középkori sztori ígyis-úgyis nem fog modernizálódni, világért sem lesz tolerancia sem a melegek sem a hitetlenek iránt, 1000000 múlva sem. Aki meg a demokrácia sem, ezáltal senki sem fog beletérdelni egy normális ember életébe, vagy nem fog mások körül zűrzavart/szrt kavarni.


"Mert lefejezni és felakasztani a homokosokat sokkal erényesebb és kulturáltabb dolog. Való igaz."


Hát igen, mert nem kellene szerinted, és példát kellene venni róluk? Gusztusos vagy milyen? Vagy mi alapján írod ezt?

Inkább örülj a Pride-nak, egyébként ha ott lenne (muszlim országokban), akkor nem az lenne mint minden évben Bp-en csak a gagyi paradicsommal, meg tojással dobálják őket a skinheadek, ott szerintem RPG-rakéták repülnének ilyen rendezvényen.


"Helyette van csikló kimetszés, brutális jogi egyenlőtlenség és nőkkel való kereskedés. Ez is mennyire jó már."


Európai nők szemszögéből nézve. A csikló metszés az egy nép szokása (ha jól tudom, akkor vmelyik afrikai országé,), annak nincs köze az iszlámhoz.

Szerinted ők is szeretnék ismeretlen emberek előtt, meg ország/világ előtt a mellüket meg a sggüket kirakni. Haggyukmár, ők legalább tesznek különbséget a férjük meg más emberek között. Kérdezzél meg inkább egy muszlim hölgyet. Egyébként a legbrutálisabb "női elnyomás" Raqqa városában van, ahol az isis központja van. Az viszont nem muszlim csoport, hanem terrorista csoport, akik nem tartják be még Korán alapvető szokásait sem.

Itt van egyébként egy nő Raqqá-ból, a világ lebrutálisabb elnyomásában igenis boldog a nők, és azok is maradnak.


[link] (!!1:25-től érdemes megnézni!!)


"A mekkai zarándokhely körül tele van minden kufárokkal, akik mindenféle szirszarokat árulnak, amikkel kvázi a tudatlan seggeket, mint te húzzák le és élnek belőlük. Micsoda szent dolog. "


ÚÚú, ezt jó hogy felhoztad. Ma jöttek meg a muszlim ismerőseim Szaúd-Arábiából, azt mondták egy álomhely. Én is majd egyszer elmegyek oda, rohadt média eltakarodhat a francba, aki a muszlim országokat csak negatív jelzőkkel illeti. Szóval veled együtt a média megeheti a tudod micsodámat (Mr. Busta már előre megmondta :D)...


Elég széles a rokonságom, sok nő/lány van, aki követi az iszlámot, ők nagy szeretettel követik a a vallást. Szóval ennyit a nől elnyomásáról, meg mindenféle muszlim országokban zajlott szirszrokról. Vagy itt van talán a honfitársad, talán meggyőz téged, de ha meleg vagy hitetlen vagy prosti vagy, alapból fölösleges még az iszlámról vitázni:

[link]


" Nem is értem miért írok ide, tudom, hogy csak egy buta kisgyerek vagy, aki egy szót se fog fel az irományomból, de kövezzetek meg, szeretem koptatni a kijelzőmet."


"Nagyon szépen kérlek tanórákon figyelj oda, ne telefonozz, ne aludj és akkor talán, de tényleg csak talán ragad rád valami értelmes is és nem leszel abban a szellemi süllyesztőben, mint ahonnan ezt a kérdést kiírtad. Ja és olvass kevesebb kurucinfot."


Orvosi egyetemre készülök, hozzád képest biztosan okosabb vagyok.


Beepp... Na kérem a következőt... és itt is van


#6


"Középkori a tolvaj kezének levágása. "


Hát igen ma már a bűnözők eltartása sokkal "takarékosabb, mint kivégezni. Ne lopjál és nem fog veled ujjat húzni a rendszer.



Az összes hozzászólásból csurog a médiából kiszemelt baromságok. Koholt vádak? Nők elnyomása? Médiát olvasni, meg képeket nézegetni? Az megy bizony. DE elmenni egy országba és megnézni, hogy valójában mi van? Na az már nem megy. Mondjuk valamilyen szinten meg is értem ezt az utálatot, a melegeket, prostikat, hitetleneket illetve szerencsejátékozókat sohasem fogja tolerálni. Szóval ők alapból utálják. Az, hogy valaki médiából informálódik az csak még jobb.

2015. márc. 6. 20:30
 9/11 anonim ***** válasza:
26%

Aha, szóval szerinted nekünk is egy Sharia-szerű törvénykönyvet kellene beiktatnunk? Zseniális vagy, de komolyan. Ha annyira bele van buzulva az elmebeteg muszlimok szokásaiba meg a brutálisan teokratikus társadalmukba, akkor csomagolj, vegyél repjegyet és utazz ki hozzájuk, tárt karokkal fognak fogadni, mindig örömmel látják a változásra képtelen, begyöpösödött konzervatívokat, akik csak úgy tudják elképzelni a rendet, ha mindenféle agyrém dogmákkal korlátozzák az embereket.

Mellesleg a vallások folyamatosan modernizálódnak, még a te kedves iszlámod is, látszik, hogy csak a nyálad vered, de semmit nem tudsz róla. A ropogós valuta megreformálta őket elég szépen. Amint felfedezték, hogy hatalmas kőolajkészleteken csücsülnek valahogy máris nem, mint "áttérítendő pogányokként" tekintettek a többi országra, hanem megenyhültek és nyitni kezdtek a világ felé és kiépítettek egy olyan befolyást, ami által sakkban tarthatnak majd' száz országot. Érdekes módon megenyhültek a buckalakók és elég serényen üzletelni kezdtek az olajjal, na ennyit a vallási és filozófiai megrendíthetetlenségükről, meg lehet vásárolni őket kilóra. A Korán azt írja elő, hogy mutasd be Allahot mindenkinek és alkoss meg egy olyan világot, ahol az ő égisze alatt mindenki egységben (azaz muszlimként) él. Na hol marad a térítés? Ennyit erről. Azt azért érdemes tudni, hogy alig 100 évig tartanak ki a készleteik és mihelyst nem tudnak már mit nyújtani és csak egy halom, radikális barom marad a Közel-Keleten, olaj nélkül, le lesznek gyalulva a világ felszínéről. Mit gondolsz eddig miért nem verte őket szét az USA meg Kína? Nem azért, mert tisztelik őket az erényes életmódjukért, hanem mert gazdasági szövetségesek. Amint elfogy az olaj, a sok kecskeszadomazónak harangoztak. A világnak szúrja a szemét, hogy több millió olyan ember van, akik vallási fanatizmusból a világot is képesek lennének felégetni és egyedül azért nem bombázzák szarrá őket, mert van valami, ami a vallási fanatizmusnál is nagyobb, a pénz. A pénz, amivel a te rendíthetetlen hitű muszlim haverjaidat is egykettőre meg lehet vásárolni. Hiába jössz azzal, hogy vannak keresztény, zsidó, hindu meg tudom is én milyen fanatikusok, a probléma az arányokkal van. 10-ből kb. 1 keresztény, vagy zsidó radikális, míg 10 muszlimból kb. 4-5 egy fundamentalista állat. Volt idő, amikor a keresztényeken meg a többin belül is ilyen nagy volt a radikális elemek aránya, de ők kinőttek ebből a vallási fanatizmusból különböző behatások miatt, még a zsidók is, holott a klasszikus judaizmus egy kegyetlenül radikális vallás volt. A muszlimok 1000 év alatt se változtak semmit, ugyanolyan beszűkült látókörű majdnem az összes és, aki közülük reformokat akar, azt a hozzád hasonló kőagyú imámokból verbuvált ítélőszék vallásgyalázásért halálra ítéli. Képtelenek fejlődni és ez lesz a vesztük.


Csak így a végén, de orvos? Te? Na azt megnézem, legfeljebb egy Battlefield szerveren Medic, a magadfajta világmegváltó tizenévesek ott élnek úgyis. Ahányszor elkapok egy turbó jobbert mindig azt vágják hozzám, hogy ők jogászok, mérnökök meg orvosok, szóval ez a duma kicsit kezd öreg lenni, ideje lesz kitalálni valami újat.

2015. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nqgy lúzer vagy az eletben azért vered a nyálad. Kis haszontalan kaki primitív. Csak mèdiából informálodsz, és el is hiszed azokat a baromsagokat. Rájöttem hogy te egy akkora hitetlen vagy, hogy semmi közöd nincs főleg az iszlámhoz. Igen nyugi elfogy az olaj. Vilagveget is josoltak 2012-ben, megse lett.
2015. márc. 6. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!