Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudnátok írni frappáns bibliai...

Tudnátok írni frappáns bibliai idézeteket, amit egy álszent, alattomoskodó, rosszindulatú római katolikusnak elküldhetek? Egy katolikus közösség oszlopos tagja az illető a családjával együtt, és undorítónak tartom a dolgait .

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 01:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
De írd már le,hogy mik a tettei! és akkor keresek idézetet.
2015. márc. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

ezek alapján undorító ez az egész kereszténység...

milyen lelkes összefogás született, hogy megleckéztessetek valakit, ti tökéletesek!


kérdező! írd meg nekik gyorsan mit csinál az az ember, had kereshessenek minél frappánsabb verseket amivel a földbe lehet döngölni azt a dögöt !!!!

2015. márc. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Hazudik emberekről a hátuk mögött, degradálja őket, a szellemi munkájukat a sajátjaként állítja be és ezzel aratja le a babérokat, rosszindulatú és nagyképű megjegyzéseket tesz..stb. Röviden.
2015. márc. 23. 17:16
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

És most te megpróbálod megjavítani? Egy felnőtt csak akkor változik, ha maga is akarja. Nem tudod megváltoztatni.

Magadat tudod és jót is tenne, mert undorító a három soros kérdésed, úgy ahogy van.

2015. márc. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Hihetetlen egyébként, mennyi kötekedő , rossszindulatú troll van a vallás kategóriában.Semmi undorító nincs a kérdésben, az igazság van benne leírva,semmi mást nem tettem hozzá, és szuverén jogom azt kérdezni,ami foglalkoztat. Akinek nem tetszik , baromira nem értem, miért nem ír a többszázezer másik topikba, ami még itt van - nyilván mert itt vezeti le a fröcsögési és kötözködési kényszerét..Elképesztő. Senki nem volt itt undorító, maximum a trollok. Javítgasd magad és írjál végre más topikokba, mert nem vagyok kíváncsi a kötekedő, lekezelő vagdalkozásodra. A kérdésem normális, ha így is zavar, ami benne van, akkor írjál a többi topikba, te szerencsétlen... elég volt így egy nap után belőled.
2015. márc. 23. 23:45
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Tévedsz. Undorító a szándékod "frappáns bibliai idézeteket" kérni, hogy egy neked ellenszenves alakra hányd. Miért nem tudsz te "frappáns bibliai idézetet" találni? Miért a vallás rovatba teszed a gyűlölködni vágyó ízléstelen kérésed?
2015. márc. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
50%

"Hazudik emberekről a hátuk mögött, degradálja őket, a szellemi munkájukat a sajátjaként állítja be és ezzel aratja le a babérokat, rosszindulatú és nagyképű megjegyzéseket tesz..stb. Röviden."


Mondhatod neki,hogy tudja-e,hogy a Bibliában a Sátán a hazugság atyjának van nevezve,és,hogy ő jelenleg a viselkedésével az ördögöt szolgálja.8.parancsolat,"ne hazudj,mások becsületében kárt ne tégy!"

2015. márc. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

ha már gyűlölöd és megveted.. akkor ne egy odavágást akarj, és főleg ne a bibliából - ebből csak a gyűlölet felturbózása lenne! !


Békességben akkor ajánl neki egy imát - amiből ő venni fogja, mi a dolga.


Tessék. Itt van II. Rákóczi Ferenc gyönyörű imája:


Ó, Uram, íme, az ajtó előtt irgalmas rendelésedből téged jelenítettelek

meg az emberek előtt,

de itt por és hamu vagyok előtted;

hogyan merjek szólni hozzád?


Add tehát, kérlek, hogy

Lelked szóljon hozzád általam,

mivel méltatlan és elégtelen vagyok

téged dicsérni.


Ó, örök Atya, azért jövök,

hogy áldozatot mutassak be,

de sem fát, sem tüzet, sem méltó áldozatot

nem találok magamban,

mert fa vagyok ugyan,

de önmagában alkalmatlan a meggyújtásra,

ha te elő nem készítesz engem,

hogy a szeretet tüzétől lángra lobbanva

egyesülhessek azzal az imádandó áldozattal,

amit Egyházad készül felajánlani

neked ezen az oltáron.


Fogadj el engem, kérlek, olyannak,

amilyen vagyok, és tégy alkalmassá,

ahogy akarod,

hogy tetszhessek neked,

egyesülve Fiaddal és feláldozva benne,

vele és általa.


Tekints, kérlek, Uram, erre a családodra,

amelyért Urunk Jézus Krisztus

nem vonakodott magát a bűnösök kezébe adni

és a kereszt gyötrelmét vállalni.

Ámen.

2015. márc. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"8.parancsolat,"ne hazudj,mások becsületében kárt ne tégy!""


És idézi... Nincs ilyen parancsolat a Bibliában.

2015. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Katolikus tízparancsolatban van,ezért írtam.De akkor idézz neki te valamit...
2015. márc. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!