Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért vannak Isten trónján...

Miért vannak Isten trónján kerekek?

Figyelt kérdés

Néztem, mígnem trónokat állítottak fel, és az Öregkorú leült. Ruhája fehér volt, mint a hó, és fején a haj, mint a tiszta gyapjú, trónja lángoló tűz, annak kerekei pedig égő tűz. dániel 7:9


az is érdekelne, hogy a keruboknak miért vannak kerekei?

ezékiel 10:12 Az egész testük, a hátuk, a kezük, a szárnyaik és a kerekek is tele voltak szemekkel körös-körül. Mind a négyüknek voltak kerekei. 13 A kerekekhez pedig kiáltó hang szólt a fülem hallatára: „Ó, forgó kerekek!"

ez a kerék téma érdekel, a tanúk szerint ez egy szekér? ezt miből gondolják?


2015. márc. 29. 11:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kedves Barátom,


Nincs ilyen hogy Örtorony Gárda

Az Örtorony, egy havonta megjelenő folyóirat.

s abban olyan Biblia dolgokról olvashatunk, ami benne van a Szentirásban


ennek mindenki utána tud járni, akinek van Bibliája, ha nincs akkor vegyen egyet.


egy keresztény pedig nem lehet a maga Ura, ugyan is Jézus azt mondta, hogy vagy Sátánt szolgálja valaki, vagy Istent.

harmadik lehetőség nincs, s ebben az esetben tartózkodni sem lehet.

Mivel Jehova Jézust nevezte ki egy időre a királyának, ezért az Ő alatt valói vagyunk


S a magad Ura semmiképen nem lehetsz,

Mert ha nem Jézust támogatod mint Isten kinevezett királyát, akkor Sátánt támogatod, s amint mondtam harmadik lehetőség nincs


(Máté 12:30) 30 Aki nincs az én oldalamon, ellenem van,. . .

2015. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#11: Na látod csak, mondtam én, hogy az Őrtornyotok az orrodnál fogva vezet, és még csak fel sem tűnik neked...
2015. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Bocsi de a Bibliából idéztem, nem az Őrtoronyból


Az Őrtorony mint mondtam, havonta megjelenő folyóirat.

ez a Biblia alapján készül egységes tanulásra tanitásra,


Istennek mindig is volt szervezett népe, és nem káosz, meg mindenféle tanitás zűrzavara.

ha olvastad a Bibliát, kiolvashattad volna belőle, hogy a Teremtő szervezetten vezeti a népét, és nem összevissza a Tanitás minden féle szelében


soha nem volt, hogy egy imádaton belül megosztott okatatás, vagy tanitás okozzon káoszt hogy vallások alakuljanak ki, bár tudta a Teremtő hogy ez be fog következni


De megirtta, hogy az utolsó napokban is lesz egy olyan népe akik egységesen fognak élni minden nemzetből népből rendben és egységben.


hogy ez miért fáj neked, vagy miért bosszankodsz emiatt, nem értem?

2015. márc. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Mulder614 ***** válasza:
A Jelenések könyve zöme nem szó szerint értetendő. Nagyon sok minden csak elképzelni segit nekünk azt hogy mi hogyan fog bekövetkezni, és milyenek a szereplők az égben.
2015. ápr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az Őrtorony Biblia eléggé félre lett fordítva nem?
2015. ápr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Biztos mozgássérült szegénykém.
2015. ápr. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!