Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt most valaki, aki...

Van itt most valaki, aki valóban hisz az Istenben és úgy is él? És most fent van és van kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szinte kizárt, de hátha van még itt valaki.

Jehova Tanúi, Hitesek, gyógyítók kíméljenek. Leginkább valóban megtért emberek érdekelnek!



2015. márc. 30. 23:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Én hiszek istenben de nem igen segit az életben mint ahogy sokan hiszik.Minden esetre hiszek istenben de nem vagyok vallásos.Egy vallásban sem hiszek sem Jézusban vagy kiben.Szerintem egy csaló volt bár rendes lehetett.Isten nembember akkor h született meg hogy nevelte volna fel? Jah bibliában nem hiszek ha isten úgy cselekedne ahogy le van írva benne akkor isten gonosz.Halálunkal fizetünk a bűnünkért de azért utánna örökre pokolban kínozna...Hülyeség szóval minden vallás baromság.Gondoljátok el minden vallás más, mért? Azért mert emberek találták ki a közös csak isten de többiben minde vallás már ellentéte a másiknak.Ilyen kilyelentéssel meg lehet kövezni lehet szídni de nem érdekel már megszoktam...
2015. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Jézus feláldozta magát értünk.

Értjük ezt...?

Értjük mit tett, és mit vállalt azért, hogy minket megmentsen?

Mennyi szenvedésen és fájdalmon, megaláztatáson kellett keresztül mennie...?

És mégis hány ember utasítja vissza Istent, és Isten fiát a világban....?

Hány ember utasítja vissza Isten ingyenes ajándékát, az örök életet....?


Bűn visszautasítani ezt a fájdalmas kegyelmi ajándékot amelyet az Úr tett, hogy megmentsen minket a pusztulástól.

Isten örök élete akar adni, minden embernek. És ez az élet, Jézus Krisztus megváltása, és elfogadása által válik valósággá az életünkben.

Mi a földön csak vándorok vagyunk.

Az igazi hazánk Isten Országa.

És az út oda, Jézus Krisztus.

Sokan csak a világnak élnek, és nem gondolnak arra mi lesz velük, a haláluk után.

A mi egyetlen esélyünk Jézus Krisztus.

Ne fordíts ma neki hátat, ne keményítsd meg a szíved. Válaszd az életet, az örök életet. Nyisd meg a szíved, és ha még nem tetted meg fogadd el Isten ingyenes ajándékát, és mond el ezt a kis imát, szíved mélyéről.


Uram Jézus,

Szükségem van rád.

Köszönöm, hogy meghaltál értem a kereszten.

Kérlek, bocsásd meg minden bűnömet.

Kinyitom életem kapuját, szívem ajtaját,

Kérlek, jöjj az Én szívembe.

És én, befogadlak téged, Uramnak, Megváltómnak.

Te irányítsd az életemet, tégy olyanná, amilyené Te akarod, hogy legyek.

Köszönöm Uram az örök életemet.

Ámen

2015. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Pont Jehova Tanui azok akik hisznek és úgy is élnek. Látod ezért nem irt rád senki :)
2015. ápr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

a két vallás majdnem ugyan az jehova keresztény


és minden valázsban benevam a megbocsájtás is


és senkit nem szabad bántanni a vallása miat


én keresztény vagyok de ha utána nésztek a bibliában is


benne van az. ur neve jehova.és pld én sem ugy tekintek


egy keresztre vagy szentképre mint akihez imátkoznikel


mert az csak egy emlékesztetö istenröl mint pld valakiröl 1 fénykép vagyis sohase ahoz hanem az urhoz s jézushoz imáttkozom.

2015. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Én ugyan nem vagyok vallásos, véletlenül találtam meg a kérdést, szóval bocs, hogy beleszólok, de:

A Jehova tanúi is hívõ emberek, õket miért kell lenézni?Eléggé lejárt lemez már a vallása miatt megszólni, netán üldözni valakit.

Persze a folyamatosan a nyakadra járók tudom, hogy idegesítõek, de nem mindegyik olyan.Ugyanúgy vannak köztük tisztességes, becsületes emberek, mint akármelyik másik vallásban.

(Nem kötözködésnek szántam, akinek nem inge, ne vegye magára.)

2015. ápr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nincs időm minden kommentárra egyesével reagálni, annyira nem is érdekel...

Látom a "lényeget" kiragadtátok, és személyes sértésnek vettétek, pedig egy szóval sem írtam bántót, ezt már csak ti vettétek magatokra.

Aki így érzi ne haragudjon, nem akartam megbántani. Nem nézem le ezeket az embereket és nem is üldözöm ( :D, AZÉRT TOVÁBB NE KOMBINÁLJUNK unalmas perceinkbe oké? ) csak más a hitvallásuk és nem szeretném erre pazarolni az időmet, hogy elbeszélgessünk egymás mellet. Nem Bibliát szeretnék tanulmányozni, mert azt egy bibliakörön is lehet, hanem magáról az Úr Jézusról szeretnék valakivel beszélgetni. Hogy mit végzett az életében, milyennek látja. A JT.-k nem ismerik el a feltámadást nekem meg nincs ilyenre időm, hogy a maradék 10 százalékot szűrögessem, akik valóban hisznek az Úrban. Nem nézek le senkit a vallása miatt, úgy gondolom hogy mindenki értékes ember, mert Isten teremtette, csak van aki elpocsékolja, elszórja az értékeit. Ezt megítélni nem az én dolgom, mindenkinek a saját joga. És az Úrral kell rendeznie vagy most, majd majd élete végén, de akkor lehet késő lesz. Magánügy.

Többen írtak privátban, ne haragudjon az akinek nem írtam vissza, nem akarom fölöslegen pazarolni az időt, csak azért mert írt két kedves szót.

Viszont volt egy szimpatikus lány, ha olvasod a napokban mindenképp visszaírok, és ne haragudj, hogy eddig nem írtam!!!!

2015. ápr. 21. 20:42
 17/20 A kérdező kommentje:

Bocsánat, ha kicsit nyers voltam, szeretem kimondani amit gondolok. Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

17:17-es! a Te kommented különösen tetszett, külön köszönöm. Esetleg lenne kedved és/ vagy időd egy két levelet váltani?

Aki a verset írta, és még olvassa, meg tudná írni ki a vers szerzője? Mert ezt olyan mintha már hallottam volna.

2015. ápr. 21. 20:53
 18/20 anonim ***** válasza:
Honna tudod h élt jézus? Attól h le van írva a bibliában még nem igaz ahogy sok minden nem.Az a hülye vallás csak hátráltatta a tudományt sőt kivégették a tudósokat mert sok buta embert ilyent leírt h a föld lapos.Ha vízre néztek volna már akkor rájöhettek volna de nem inkább bolondnak hitték aki okosabb volt.Csillagászok milor megmondták h a bolygók leringenek a nap körül de nem mert a hülye vallásbab kellet hinni.A lényeg h sokkal fejletebbek lennénk most ha nem lett volna.Isten nen létezik úgy szerintem ahogy mi elképzeljük.Lehet h van egy erő ami az univerzumot létrehozta és irányítja de nem nézi a földieket.Mennyország ilyen hülyeség akkor már leszületés újra a földre mert a menny ma már telelenne ahány milliárs ember meghalt amióta a föld létezik hát nem kevés.Ennyi erővel ufok is ott vannak mert biztos h van az univerzumban máshol is élet.Bocsánat ha valakit megántottam ez az én véleményem és nem nézem le azokat akik hisznek a mennyben meg a vallásban.
2015. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

kerestem a verset a válaszok közt de nem lelem lehet hogy tévedek akkor bocs de nem erről van szó?

Uram Jézus,

Szükségem van rád.

Köszönöm, hogy meghaltál értem a kereszten.

Kérlek, bocsásd meg minden bűnömet.

Kinyitom életem kapuját, szívem ajtaját,

Kérlek, jöjj az Én szívembe.

És én, befogadlak téged, Uramnak, Megváltómnak.

Te irányítsd az életemet, tégy olyanná, amilyené Te akarod, hogy legyek.

Köszönöm Uram az örök életemet.

Ámen


ha igen akkor ez nem vers hanem egy ima bár nem egészen így van csak a szavak jelentősége is kivan emelve

hogy mit jelentenek.

[link]


[link]

2015. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
egyébként írtam egy pár verset Jézusról is.
2015. ápr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!