Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nick Vujcic melyik felekezethe...

Nick Vujcic melyik felekezethez tartozik?

Figyelt kérdés

Hol találta meg állítólag Istent?

Amikor feltámadnak az emberek akkor visszakapják a saját testüket. Jézus is kérte, hogy nyúljanak a sebébe.

Akkor ő is visszakapj a végtag nélküli testét?


Miért olyan nehéz megtalálni egyáltalán? valaki imádkozik kettőt és Isten hitet adni neki más meg egész életében kétségben él hiába jár templomba meg imádkozik?



2015. ápr. 7. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

> Miért olyan nehéz megtalálni egyáltalán?


Igazából semmi nem kell hozzá, épp ez benne a nehéz. Mindig azt gondoljuk, hogy valami kell ehhez a döntéshez. Sokat segít persze, ha végső elkeseredésében elkezd az ember észrevenni dolgokat... De nem kell igazán semmiféle elkeseredés se és más se ehhez. Mindenki útja más. Az van, hogy ha bezörögsz egy ajtón, akkor nagy valószínűséggel rövidesen kinyitják neked. Főleg ha ennyire vártak már. Csak akkor nem zörögsz be, ha nem akarsz, vagy ha oda se mész az ajtó elé.

2015. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem a döntés kevés. Attól még nem lesz hit.

Én kértem már párszor hitet, de nem kaptam.

Gyanítom még nem vagyok érdemes rá.

2015. ápr. 7. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Rögtön bonyolult. Tényleg csak vállat von az ember, és irányt vált. Aztán kibontakozik a folyamat. Nem a lépésekkel érdemes törődni, azok adódnak az irányból.
2015. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor pedig légy kitartó. Olvasd el ezt: Lk11,5-13

Kérd Jézus nevével.

2015. ápr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!