Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csak én vágytam ilyenre...

Csak én vágytam ilyenre gyerekként, (még sokszor tizenéves fejjel is)?

Figyelt kérdés

Mindig az volt szivem vágya, hogy inkább élnék egy kedves, öregecske rokonomnál akit nem vet fel a pénz, de helyette van sok sok szeretet Istennel eggyet értve? Szegény kis ház de az mind szeretet ont, és mikor vacsora idő van a pár szelet (lekváros) kenyérke. Mig te eszel ő bekapcsolja a rádióját, mely még kedves férjéé/feleségéé volt és ki tudja mennyi idős. Fekvéskor gyengén betakar, mindig van kedvesszava hozzád, és szerető szivvel vár az iskola után.

Vagy csak én voltam ilyen fogyatékos?

Nem voltak a szüleim hú de gazdagok de mindig sajátszobám tv később telefon volt.. Csak az a igazo családi meleg hiányzott amit a könyvekben olvastam és Nagyimnál leltem ezt meg. Más volt igy?:)


2015. ápr. 13. 19:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést lehet nem alegjobb csoportba irtam. Bocsánat
2015. ápr. 13. 19:17
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan vannak/voltak ezzel így, de ez nem vallási dolog, hanem természetes emberi igény, főleg gyerekkorban. A gyerekek erősen igénylik a törődést és a szeretetet.

Írd be gugliba: szeretethiányos gyerek

2015. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én még mindig ezt szeretném. Kicsit szeretethiányosak vagyunk. 13L
2015. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Belőlem nagyanyám sok mindent kiölt.
2015. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Matula bátya!

Téli berek, fél literek!

2015. ápr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kicsit, nagyot. Ma az egoizmus, a törtetés a divat. A szeretet nem hasznos, viszont munkaigényes. A családokban a mai áldásos ténykedés következtében az terjedt el, hogy a gyereknek mindent meg kell adni. Minden pénzt. Az a gyerek, amelyik nem ezt igényli, élhetetlen, nem fogja vinni semmire. Aztán csodálkoznak a felnőttek, hogy a következő generáció fölösleges egyedeknek tekinti őket, akik már nem hoznak "hasznot".

Ma a szeretetért harcolni kell, nem is kicsit. De lehetséges eredményt elérni.

Sajnálom a mai gyerekeket. Még inkább a sivár jövőjükért. Nem tanulják meg, mit és hogyan kell adni a gyerekeknek. Így nem is tudják, hogyan kell továbbadni.

2015. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen természetes, amit írtál. A szeretet iránti igény általános.

Csak az isten emlegetése disszonáns, az kilóg az egészből.

2015. ápr. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ilyen gondolataim.

És annak üzenem, aki szerint Isten emlegetése lóg ki a sorból, hogy nekem éppen a keresztszüleim adták meg azt, amire vágytam: a gazdagság helyett az otthon melegét!

2015. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszokat, szóval nem csak én gondoltam így :) különös képp a legutolsónak? :)

nem áll jogomban elítélni senkit, csak így képzelem el a legjobban eső életérzést.

2015. ápr. 14. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!