Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi miatt tűnhet az élet...

KZitus kérdése:

Mi miatt tűnhet az élet nyomasztónak egy tizenéves lány számára?

Figyelt kérdés
Hogyan segíthetnek a szülők neki?

2015. jan. 16. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno eleg beszűkült életem volt, jobb lett volna ha a szüleik jobban erőltetik, h sportoljak, ismerkedjek, próbálják ki ezt azt...
2015. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Például, ha önállóan is tudnak gondolkodni és önállóan vannak kérdéseik a szülőknek.


Hogyan segíthetnek? Ha engedik megismerni az igazságot és engedik, hogy önálló kérdéseik és gondolataik legyenek, és ha nem embereknek kell megfelelniük...


[link]

2015. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Mert nincs mellette legalább egy tizenéves fiú.
2015. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


Azért, mert amikor elönti őket egy ilyen "de sz@r a világ gondolat", akkor nem veszik észre, hogy az egy gondolat és semmi más. Nem tudják elgáncsolni vagy leönteni forró vízzel, mert nem fogható meg és nincs alakja, ugyanis sehol máshol nem létezik, csak az elmében.

2015. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És a de sz@r világ érzelmek? Azok hol vannak az elmében?
2015. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Pietrosol ***** válasza:

Lucifer-666!


Sokkal hasznosabb, ha magad megkeresed őket.

2015. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert nem találják benne a helyüket. Nem értik miért vannak ezen a világon, mit kéne csinálniuk. Miért kell küzdeniük, amikor látják a felnőttek életét minden sz@rságával együtt. A legtöbb helyen amúgy sem rózsás a helyzet a szülők közt, egy két parasztabb fajta szülő ezt a gyerekén vezeti le. Az iskola is szívásnak tűnhet, pláne ha nem kiemelkedő képességű valaki. Állandó megfelelési kényszer minden irányba, szülők, tanárok, barátok stb. Apropó barátok, az sem egyszerű téma ebben a korban. Meg a kezdődő szerelmi kapcsolatok. Azoknak sztenderdeknek való megfelelés, amiket a társadalom és a média felállít. És persze nem lehet megfelelni mindenkinek. Ha elmegy bulizni, akkor jönnek akik szerint egy olcsó lotyó, ha nem megy bulizni akkor meg antiszoc. Ha tanul akkor stréber, ha nem tanul akkor meg lusta hülyegyerek. Meg persze az a hozzáállás sem segít, hogy bezzeg 70 éve nem gondolkoztunk ilyeneken. Nem a fenéket nem, csak senki le se sz@rta. Szép idők...
2015. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aztán lehet tévedek, én fiú vagyok, nem látok bele a lányokba. De kb ilyesmi jár minden kamasz agyában.
2015. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Talán azert mert, nagyon fiatal és még tanácstalan, nincs életcélja, vagy nem tudja kivel megosztani az érzéseit,nehezen barátkozik,vagy kirekesztettve érzi magát.

Szerintem a szülők úgy tudnak segíteni, ha időt töltenek a gyermekeikkel,leülnek beszélgetni, vagy közös programokat terveznek eggyütt.

2015. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a sokszínű meglátást. Remélem tudtam (tudtaatok)segíteni annak, aki miatt ki lett írva a kérdés:-)
2015. jan. 19. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!