Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy hívő keresztény, és egy...

Egy hívő keresztény, és egy nem hívő mit szól a cikkben (lent) leírtakhoz?

Figyelt kérdés
[link]

2015. ápr. 25. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
én egy keresztény vagyok, szerintem ez az összeesküvés elmélet nevetséges, ez természettudomány nem teológia
2015. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Hívő keresztényként és is csak azt tudom mondani, hogy az időkjelei.hu oldalt nem tartom hiteles forrásnak.
2015. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy kamuhíreket terjesztő oldal, akik ezt csinálják azok vagy ennyire sötétek vagy csak arra mennek hogy minél több kattintás legyen az oldalukra amiből pénzt csinálnak.

Sok ilyen oldal van, nem kell nekik elhinni mindent.

2015. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Én valahol a hívő meg a nem hívő között definiálnám magam (hitében bizonytalan).


Mivel Hawkingot idézte a cikk, aminek könnyű utánanézni, elég hamar kiderült hogy a tőle idézett mondatok teljesen más kontextusban hangzottak el; így a cikk számomra teljesen hiteltelen.

2015. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez az idokjelei oldal alapvetően egy álhírekből, szándékosan téves interpretálásokból, szándékos félrefordításokból és csúsztatásokból táplálkozó szenzációhajhász oldal. Minden szava kamu vagy téves, és ahogy #3 írta, csak a kattintások számát akarják növelni az oldalukon, aminek érdekében minden létező eszközt bevetnek az álhírkeltés terén.
2015. ápr. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

szia


Jehova már sok ezer éve leirta az időket és annak jeleit, és ez valósul meg, minden emberi törekvés elavul vagy véget ér a Teremtő szándékához mérten.

2015. ápr. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
75%

BULLSHIT. :D

(egy hívő keresztény)

2015. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Kérdező!


Szerinted az ember képes lehet megnyitni egy ilyen kaput?

S ha igen, Akkor azt Isten hagyná?

Olvasd el a Jelenések 1:18

2015. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!