Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Te is szeretnél örökké élni?...

Te is szeretnél örökké élni? Ha igen akkor nézd meg ezt! Még mindig szeretnél? ;)

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 28. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezmiez?
2015. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség -.-
2015. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A képet is valami agyhalott találhatta ki, ha épp nem te voltál. Gondolj már bele: szüleid meghalnak, te attól még ugyanúgy fogsz élni, és nem fog egész hátralévő életedben gyötörni a gondolat.
2015. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez mi a tököm?
2015. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, arra gondolsz hogy csak pl én lennék örök életű és a szeretteim meghalnának mellettem? Nyilván így nem szívesen vállalkozna az ember erre, max akkor ha remeteként akar élni.

Ha ezt akartad ebből kihozni.

Amúgy ez miért vallás kategória? Lehetnél kicsit konkrétabb is.

2015. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Erről a humanista katyvaszról az a véleményem, hogy Isten nem személyválogató az ítéletben. Mindenkinek minden cselekedetét ítéletre előhozza, akár jó, akár gonosz legyen az.
2015. ápr. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Úgy nem igazán, hogy élek, miközben a testem megöregszik, meghal, elrohad, de én még mindig élek vele, aztán viszket, ahogy kinő belőlem a fű, azt lelegeli a tehén, átmegy a belein, és akkor szó szerint elmondhatom, hogy az életem egy rakás sz@r.

Szóval test nélkül talán, bár ki tudja, az anyagtalan világnak (ha van ilyen) mik a szabályai.

2015. ápr. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KZitus ***** válasza:

Isten azért áldozta fel a Fiát, hogy az emberek visszanyerjék a lehetőséget az örök életre, amit Ádámék miatt elveszítettek.


De a filmed, és akérdésed egészen másról szól.


Igen, még mindig szretnék így élni, ahogy Isten ígéri:

"És letöröl minden könnyet a szemükről, és nem lesz többé halál, sem kesergés, sem kiáltás, sem fájdalom nem lesz többé. A korábbi dolgok elmúltak.”

És Az, aki a trónon ül, ezt mondta: „Íme! Mindent újjáteszek!” Ezt is mondja: „Írd meg, mert megbízhatók és igazak ezek a szavak.” Jel.21:4,5


Gondoltál már arra mit jelenthet kesergés és fájdalom nélkül élni az életedet?

2015. ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!