Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan teremtette Isten az...

Hogyan teremtette Isten az embereket?

Figyelt kérdés

Hogyan történt, és miből teremtette. Milyen anyagból, vagy csak úgy a semmiből... vagy mint egy bűvész, aki előveszi a nyulat a kalapból?

Hogy döntötte el, hogy milyen formája, alakja legyen az embernek? Miért teremtett kezdetleges embereket, akiket ősembereknek nevezünk, miért nem egyből a mai verziót?



2015. máj. 16. 14:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
semmiből soha nem lesz valami, bármennyi idő teljen is el, ha csak valaki meg nem csinálja. Isten a legkissebb dolgokat alkotta meg legelősször, mindent ezekre épített aztán. az állatvilág is lefelé kompatibilis egymással. ezen tapasztalatok alapján, a majom remek felépítését alapul véve alkotta meg a farokkal nem rendelkező, csupasz, szabad akarattal rendelkező embert.
2015. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

70-es, a mi kutyusunk meg úszni tanul, úgy látszik hal lesz belöle... feltéve hogy néhány millió évig életben marad :D

Ö a visszafelé történö láncszem a kutya és a hal között

2015. máj. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Bocs kérdezö, újra nem bírtam a kezemen ülni. :D


De hogy komolyat is írjak....


A Biblia az ember teremtését úgy írja le, hogy a Föld porából alkotta meg az embert, majd lehelt az orrába életnek leheletét, és így lett az ember élö lélekké.

1.Mózes 2:7


Nos mit is írjak neked hozzá. Megfigyelted már mennyi kémiai elemet tartalmaz az ember teste? ...és megfigyelted, hogy az MIND megtalálható a Földnek "porában"?

2015. máj. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
komoly válaszokat várok, nem grkaty féléket.
2015. máj. 17. 12:30
 15/18 anonim ***** válasza:

no jó, a másik válaszom komoly volt. :)


Ha elolvastad, leírtam, söt kiírtam a Bibliai forrást, tehát lekontrolálhatod.


A másik fele szintén komolynak készült, gondoltam már hallottál vagy olvastál róla, esetleg nem felejtetted el amit iskolában tanultunk az emberi teströl.


Tényleg tudod hogy milyen kémiai anyagokat tartalmaz? ...és azt is tudod, hogy ezek az anyagok mind elö fordulnak a Föld porában? Vagy ha akarod a sárban, mindegy hogy írom ki, a lényeg ugyanaz.

2015. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen, ez pont az evolúciót támasztja alá kedves Kati! Köszönöm az útmutatást!
2015. máj. 20. 19:04
 17/18 Mulder614 ***** válasza:
az evolúciót semmi sem támasztja alá de mind1
2015. máj. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mert buta vagy és nem érted. A vallásodat mit támasztja alá?
2015. máj. 23. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!