Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények mi a véleményetek...

Keresztények mi a véleményetek erről a zenéről?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=_Mbxe33BYW8

Főleg katolikusok válassza érdekel de írhat más is.

Ateista vagyok és szeretem ezt a zenét csak úgy kíváncsi vagyok erről a zenéről mi a véleményetek.



2015. máj. 19. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor sorolja a különböző elnevezéseit,akkor a legfontosabbat a Jahvét azt kihagyja.
2015. máj. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Ami Jézusnak a véleménye nekem is,
2015. máj. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1: A magát "Jahvénak" nevező szellem (Ashaklun) nem a Sátán, csak a szolgája.
2015. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

néha én is belehallgatok egy egy ilyenbe, meg lejátszok szerepjátszás alatt a játékosaimnak néha egy-egy ilyet ha illik a hangulatfestéshez :) (előfeltételeztem h tudod mi a szerepjátszás :D )


én többnyire röhögök rajta, szerintme iszonyat nevetséges pózolás, de ha úgy kezelem mint pl ahogy egy színész színészkedik, vagy mint mondjuk ganxta zolee-t (aki ugye rohadtul nem gnegszter a valóságban ,de bevallottan szerepet játszik a zenéjével) akkor van hangulata :)


Keresztényként meg azt gondolom mindent meg lehet hallgatni és el lehet olvasni egy bizonyos kor/érettség mellett, semmi nem "mérgező", persze kell egy értelmes mennyiségű tudás is, mert a mein kampf-ot is csak annak kéne olvasni aki ismeri a történelmet.


Egy református voltam (de lehet nemsokára ortodox leszek)

2015. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszokat! :)
2015. máj. 20. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!