Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van olyan weboldal, vagy...

Van olyan weboldal, vagy esetleg könyvtár ahol a Jehova Tanúi által eddig kiadott összes irodalmat meg lehet tekinteni?

Figyelt kérdés
Irodalmak alatt a magazinokat értem elsősorban. Melyek eme vallási közösség megszületése óta ki vannak adva.

2015. máj. 21. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
t pecsétes titokként őrzik őket, főleg a 67-76 ig terjedő példányokat. meg a világháború előttieket. ami van, az csak az ezredforduló környékéig.
2015. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

jw.org

wol.jw.org

2015. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

off: Jehova Tanúi fanatikusok. Az 1870-es években alapitotta egy amerikai posztókereskedõ. Attól persze még ismerhette volna a Bibliát, de ha értette volna, nem alapított volna új vallást. Mellesleg 1874-re, majd 1878-ra jósolta "Krisztus visszatérését", majd azt mondta, hogy Jézus láthatatlan szellemként tért vissza. ( - nnah persze és láthatatlan szellemként csinált két világháborút, örmény népirtást, holodomort, soa-t, arab világbeli, afrikai mai népirtásokat. )


Az, hogy jehova, nem egyéb, mint értelmetlen betûsorozat.

Részletesebben: http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__6.. - nneddudgi # 28 2015-02-01 15:52

2015. máj. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha lenne egy ilyen gyüjtemény.... sok kérdésre választ kapnánk.
2015. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ti mennyit fizetnétek érte? Jehova tanúi összes... az asztán tekintélyes vastagság lenne... vagy tripla dupla dvd.
2015. máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a privát levelet is. A Tanúk hivatalos weboldalát ismerem. És már találtam ott kiadványokat, viszont ez csak a töredéke az eddig megjelenteknek.
2015. máj. 23. 16:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Kérdező!


Ilyen weboldal egyenlőre nincs.

A hivatalos weboldalukon 2000-től vannak fent a kiadványok.

De amennyiben sikerül beszerezned egy Őrtoronykönyvtárat amelyet CD-n adtak ki akkor keresgélhetsz az össze 1980-tól kiadott irodalomban.

Az az előtti kiadványok nem hozzáférhetőek a nagyközönség számára. Maximum ha antikváriumban rábukkansz vagy más egyéb magán úton.

Én is szerettem volna betekinteni ilyen kiadványokba sajnos sikertelen volt az eddigi keresésem. De talán majd egyszer. Sokszor kértem a tanúkat hogy mutassanak ilyen kiadványokat. Egyik sem tudott vagy nem akart.

2015. máj. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4-es:A jw.org.Ez a Jehova Tanui hivatalos honlapja.Vannak hasonló cimek de ezek nem a miènkek.
2016. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vidiripi mièrt tereled el az èrdeklődő kèrdèsèt?.Talàn màr itt is tàmadsz.
2016. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!