Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik kereszténynek valják...

KZitus kérdése:

Akik kereszténynek valják magukat, miért nem hiszik el azt, ami a Bibliában le van írva?

Figyelt kérdés

2015. máj. 30. 16:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert 1914, kiválasztottak áldozása stb... nincs benne pl.
2015. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
azért mert valaki nem JT attól még keresztény és hitelesnek tarja a Bibliát
2015. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha pedig azokra gondolsz, akik szerint egy zsidó tákolmány, azok azért gondolják azt, mert Jézust lehet követni több száz oldal nélkül is.
2015. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Ozmium42 ***** válasza:
50%

Mert az ember természetéből adódóan következetlen.

Mert a keresztény egyházak következetlenül nyilvánítanak a tagjuknak mindenféle embert.

Mert a Biblia hiteltelen és többértelmű.

2015. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Ateisták figyelem!: nehogy valaki feleslegesen dolgozzon! Megvotl a "minden vallás hülyeség, minden vallásos ember ostoba, be kell tiltani/ki kell irtani" komment! Ide már nem kell írni ilyet, de csomó más kérdésnél még nincsen!
2015. máj. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Ozmium42 ***** válasza:
Ilyesmit nem írtam soha, viszont egy valakiről máris meg tudom állapítani, hogy frusztrált és paranoiás. :)
2015. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Lucifer

nem látok összefüggést a válaszod, és a lérdés között.

Kicsit érthetőbbé tennéd?

Köszönöm:-)

2015. máj. 30. 17:09
 8/19 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy félreérthető voltam, kérem csak olyanok írjanak (főleg válaszokat), akik keresztényeknek valják magukat.

Köszönöm:-)

2015. máj. 30. 17:13
 9/19 anonim ***** válasza:
zitus, nem a bibliában nem hisznek hanem a bibliának az őrtorony zrt féle magyarázatát nem fogadják el. Óóóóóóriási különbség van a kettő között. te elhitted-e, hogy csak az úrban köthetsz házasságot? ha igen, miért nem úgy cselekedtél? nem hittél a bibliának?
2015. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ti miért nem hiszitek azt, ami a Bibliában írva van?


15Prófétát támaszt atyádfiai közül Istened, az ÚR, olyant, mint én, őreá hallgassatok! 16Egészen úgy, ahogyan kérted Istenedtől, az ÚRtól a Hóreben, az összegyülekezés napján, amikor ezt mondtad: Nem tudom tovább hallgatni Istenemnek, az ÚRnak a szavát, és nem tudom tovább nézni ezt a nagy tüzet, mert meghalok. 17Akkor az ÚR így szólt hozzám: Jól mondották. 18Prófétát támasztok nekik atyjukfiai közül, olyant, mint te. Az én igéimet adom a szájába, ő pedig elmond nekik mindent, amit én parancsolok. 19És ha valaki nem hallgat igéimre, amelyeket az én nevemben mond, azt én felelősségre vonom. 20Ha pedig egy próféta elbizakodottan olyan igét mond az én nevemben, amelyet nem parancsoltam neki, vagy ha más istenek nevében szól, az a próféta haljon meg! 21De gondolhatnád magadban: Miről ismerjük meg, hogy nem az ÚR mondott egy igét? 22Ha egy próféta az ÚR nevében mond egy igét, de az nem történik meg, nem teljesedik be: azt az igét nem az ÚR mondotta, hanem a próféta mondta elbizakodottságában; ne félj tőle!

2015. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!