Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit csináljak? Többi lent

Mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
HIt Gyülis voltam. 10 éve nem járok oda. Sok minden volt, ami miatt eljöttem, sok teológiát, emberi dolgokat nem találtam helyesnek úgy, mint izraelezés, politizálás, anyagi dolgokhoz való viszony,stb stb. Tudom, h tökéletes gyülekezet nincsen. Hiányzik a gyülekezet. szerintetek visszamenjek? Nem meghasonlás ez egy kicsit? Oda járni közben sok mindennel nem egyetérteni.

2015. jún. 3. 19:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kedves. :)
2015. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
válasz?
2015. jún. 6. 20:31
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom ,hogy vissza menj.
2015. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%

Kerüld az ilyeneket:

[link]

2015. jún. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

14-esnek és a kérdezőnek



A kuruc.info mocskait NE nézétek!

2015. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
48%

Akkor most itt vannak olyan videók melyek nem a kuruc.info mocskai:

https://www.youtube.com/watch?v=kIqDr5wzfmA

https://www.youtube.com/watch?v=17Z8NDW5kMI

2015. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nezd, ertem en, hogy miert kersz itt segitseget.

Nos en os voltam hitgyulis, es sajna nagyon megalaztak. Nem tettem semmi rosszat, csak nem voltam hajlando tisztazni magamat a mocskolodo vadak alol es kikozositettek.

Nem tudom, hogy mindenhol ez megy, de a hit g,.re kivaltkeppen elmondhato, hogy hierarchikus es tekintely elvu, tehat n.s. abrazatu.

Egyaltalan nem vagyok indulatos, de velem kulonoson kegyetlenul bantak, mert miutan elmentem, meg a neten zaklattak.

Azt gondolom, hogy nezd meg a BPA es a szövétnek gyulekezetet es hasonlo tanitasu kozossegbe menj, de vigyazz, ne tard ki a szived , mert konnyen visszaelhetnek vele sajnos.

Igazabol fontos, hogy az ember egy elo kozossegbe jarjon, mert ok adjak meg a szellemi tamogatast. Lasd jozsuenak mozes, saulnak samuel... Nem egyedul harcolunk!

Az a jo kozosseg, ahol van szeretet es nem kozonyosek az emberek a masik gondja fele.

2015. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Mondok valamit. Az embert sok helyen éri csalódás. Testvérektől is. Ha lenne valaki aki gyűlölje vagy ne szeresse a gyülekezetet az az én családom. Az apám vezető volt és elég csúnyán megalázták. Csak három példát mondok.

A pásztor (nem a pestiről van szó) azt mondta hogy ne beszéljen a szüleimmel senki. Ez is történt többek közt. Betiltották azt az imacsoportot helyben ami az övé volt. Engedéllyel lehetett volna csak jönni bárkinek is aki nem az ő pártját fogja. Na meg kitalált csomó mindent amit most 10 évvel később tartanak jó ötletnek és mindenki annak tartja és Pesten is be lett vezetve akkor meg mindenki kiröhögte és ezzel szekálták.



De bementünk Pestre.Gyereke vagyok, pár év kellet mire a hullámok elmúltak.De visszamentünk. Ne az Istenre haragudj azért mert vannak hülyék.Most már jóba lett velünk mindenki.Bocsássál meg adjál egy esélyt még a gyülekezetnek. Hibátlan hely nincsen sehol.Katolikusoknak és még sok egyháznak több is nem szekálás képpen mondom.De próbáld meg. Nem lesz soha olyan, mint akkor de először is Istent fogod dicsérni és nem is fog hiányozni a hely.Egyet nem kell értened sok mindennel.

2016. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Caleb válasza:

Nem gond h nem értesz mindennel egyet, szerintem menj vissza. Nem véletlen h húz a szíved.


A felmerülő kérdéseket pedig bátran tedd fel, lehet h kapsz rá kielégítő választ.

2016. okt. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!