Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit csináljak? Többi lent

Mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
HIt Gyülis voltam. 10 éve nem járok oda. Sok minden volt, ami miatt eljöttem, sok teológiát, emberi dolgokat nem találtam helyesnek úgy, mint izraelezés, politizálás, anyagi dolgokhoz való viszony,stb stb. Tudom, h tökéletes gyülekezet nincsen. Hiányzik a gyülekezet. szerintetek visszamenjek? Nem meghasonlás ez egy kicsit? Oda járni közben sok mindennel nem egyetérteni.

2015. jún. 3. 19:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
határozottan azt mondom ne menj vissza, keress másik közösséget számos gyülekezet van ahol megtalálhatod majd a hiányzó értékeket
2015. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Számosban voltam is, de valahogy visszahuúz a szívem
2015. jún. 3. 20:24
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan ez alapján akarsz dönteni, hogy a GYK kommentelői mit javasolnak neked?

Nincs Jézussal kapcsolatod, hogy Tőle kérj tanácsot?

Vagy esetleg azt tanácsolta neked, hogy kérdezd meg tőlünk? :D

2015. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Utolsó...ezt nem írhatod komolyan.....ezért nem kell ide jönni...amúgy te miért fórumozol?
2015. jún. 3. 21:18
 5/19 A kérdező kommentje:
Utolsó...ez jó ez tetszik..nincs Jézussal kapcsolatod, hogy tőle kérj tanácsot? Igen e tényleg úgy megy, mint egy kólás automata...te kéred, alul meg kijön a válasz..nálad így működik..ez remek.
2015. jún. 3. 21:21
 6/19 anonim ***** válasza:
kérdező. tedd a szívedre a kezed... nem az EMBEREK hiányoznak? akik 10 év alatt az ismerőseid, barátaid lettek? ha így van, bizony, ez meghasonlás, jól jelez a lelkiismereted.
2015. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Utolsó....nem értelek, akikkel joban voltam azokkal ma ia jóban vagyok,,,,,,nem értem a kérdést....
2015. jún. 3. 22:15
 8/19 anonim ***** válasza:

Ha nem találsz "csinál" egyet te.

Te is létrehozhatsz egy kisközösséget, ahol tudtok közösen imádkozni, énekelni, és a Bibliát tanulmányozni.

Nem kell ehhez nagy hókusz-pókusz.


Ehhez nem felekezeteket kell keresni, hanem csak észrevenni a környezetedben élő embereket, akik adják a lehetőséget.

Jézus nem szervezetekhez, hanem emberekhez küldte a tanítványait.

2015. jún. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem értem minek akarsz vissza menni.
2015. jún. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
akkor olvasd el még egyszer a kérdést
2015. jún. 6. 14:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!