Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Válaszolnak itt a nagy,...

Válaszolnak itt a nagy, hagyományos egyházak hívei is?

Figyelt kérdés

Nekem néha kicsit olyan, mint ha pár hitgyülis meg jehovás vitatkozna egymással.


Vannak is katolikusok(római,görögkeleti)reformátusok,ortodoxok,

örmények is vannak az országban, esetleg baptisták vagy zsidók?

Ők hogy látják a kérdéseket?



2015. jún. 10. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Református vagyok, szoktam feljárni az oldalra.


Legtöbb vallásos kérdésre nem válaszolok, mert a legtöbb kérdés:

-Jehova Tanúinak szól

-Hit gyülekezetének szól (e kettőnek a nevében nyílván nem írhatok)

-Polgárpukkasztás (Pl. mikor vérengző ateisták meg fundamentalista keresztyének egymásnak esnek.)

2015. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, katolikus vagyok.
2015. jún. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

református vagyok, de valószínűleg orthodox leszek, én is szoktam írni, meg kérdést is szoktam kiírni :)


néha olvastam ,hogy írnak zsidók, katolikusok sokszor írnak, római és görög egyaránt, kb 3 ortodox is van

2015. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Prókátor ***** válasza:

Szoktam válaszolni is, kérdést kiírni is ha időm engedi. Mivel nem vagyok othon a protestáns és szektás "teológiában", így az ilyen kérdésekbe inkább nem beszélek bele. Viszont az utóbbi időkben a kérdések nagy része a jehovistáknak/-ról szól.

A protestánsokat fricskázó kérdéseimet annó törölték.

Egy római katolikus.

2015. jún. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Néha szoktam válaszolni, főleg akkor, ha engem érintő a kérdés, de ahogy az első válaszoló is írta, én is inkább másmilyenekbe futok, ami vagy célzottan valakikhez szól, vagy provokáció/fölösleges szócséplés és sárdobálás.

Katolikus vagyok.

2015. jún. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Én katolikus és elég gyakran szoktam válaszolgatni, de sosem bocsátkozom vitába, úgyis csak jehovásokkal vagy gyülisekkel akadnék össze. Velük pedig nem érdemes csatároznom, mert egy évig veszekedhetnénk, az álláspontjaink akkor sem találkoznának.
2015. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A legtöbb vallási kérdésnek nem itt van a helye, mert csak veszekedés van. Szerintem mindenkinek abban kell hinnie, amiben hinni szeretne, szerintem mindenféle vallású válaszok vannak itt, csak nem mindenki bonyolódik bele ilyen vitába, mert nincs értelme, midenki higyjen abban ammiben akar. Egyébként katolikus vagyok.
2015. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!