Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mennyien lennének itt benne...

Mennyien lennének itt benne keresztények valami olyanban, hogy kinyilvánítanák, hogy KDNP-vel, szélsőjobbal, meg hasonlókkal akik kereszténynek feltüntetve magukat épp annak elenkezőjét teszik, semmiféle közösséget nem vállalnak?

Figyelt kérdés
és persze ezt valamilyen nagy nyilvánosságot kapó dologban, pl tömegrendezvényeken pár tábla, egyenpóló, esetleg önmagában egy ilyen demonstráció stb
2015. jún. 13. 21:01
 1/6 Roland G. ***** válasza:
Én igen!
2015. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
egy keresztény nem része a világnak, ennél fogva nem vállalnak közösséget a világ politikai ügyeibe, de nem is demonstrálak ellenük, ez nem felaatuk.
2015. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jehova tanúi álláspontját ismerem, a többiek írjanak
2015. jún. 13. 21:34
 4/6 Roland G. ***** válasza:
100%
Egy kereszténynek részt kell vennie a közügyekbe,ez nem bűn.És még igém is van rá! :)
2015. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy alapítani kell egy keresztény pártot a KDNP helyett és meg kell mutatni, hogy valójában hogy megy ez.
2015. jún. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez nem feltétlenül rosz ötlet vannak is korrekt ideológiák, de én úgy vettem észre a pártalapítás nem jó ötlet végeredményben, végül sosem jól jönnek ki ezek a dolgok, esetleg valami mozgalmat csinálni összefogni az összes egyház szeretetszolgálatával és karitatív tevékenységet végezni azok javára akiket a kdnp megkárosít, és persze ezt aktívan közzétenni netes felületeken, az ilyesminek esetleg lehet jövője
2015. jún. 14. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!