Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Érdekből érdemes "megtérni"?

Érdekből érdemes "megtérni"?

Figyelt kérdés
Pl. ha belépek egy keresztény közösségbe, lehet könnyeben kijuthatok az Egyesült Államokba?
2015. jún. 14. 01:27
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. jún. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amúgy összefoglalnád a kommunizmus lényegét pár mondatban?
2015. jún. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azt tanulással sokkal könnyebb
2015. jún. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekből nem lehet megtérni. Csatlakozni lehet, de hogy megéri-e, az gyomorfüggő. Az enyém kidobná.
2015. jún. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Párizs megér egy misét" - ahogy azt sosem mondotta IV. (Navarrai) Henrik. De lényegében ez történt. Felvette a katolikus vallást (addig hugenotta volt), és így meg lehetett koronázni Franciaország királyává. Szóval neki érdemes volt.
2015. jún. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én így jutottam ki Franciaországba (több országban elidőzve 1-1 napra)egy 2 hetes kirándulásra.Még meg sem kellett térnem,elég volt csak meglibbentenem a lehetőséget,hogy lehet hogy mégis.Szerintem használd ki,a többi meg le van sszarva.Nem fogod megbánni.
2015. jún. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert lehet, hogy Afrikában fogsz kikötni misszionáriusként :)
2015. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!