Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Most hallottam, hogy a tanúk...

Most hallottam, hogy a tanúk diplomát adhatnak? Elvégeznek valamilyen iskolát, és diplomás tanú lesz?

Figyelt kérdés
2015. jún. 29. 08:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne irigyeld a vaddisznó agyarát.
2015. jún. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb,mint diplomás vádlottnak lenni.:)
2015. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%

Sziasztok!


Ezt jól hallottad, de jól írják az előttem válaszolók; ne irigyeld őket mert...


Jn 5:39-41

Tudakozzátok az írásokat, mert azt hiszitek, hogy azokban van a ti örök életetek; és ezek azok, a melyek bizonyságot tesznek rólam;

És nem akartok hozzám jőni, hogy életetek legyen!

Dicsőséget emberektől nem nyerek.


Üdv!

2015. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
miért gondoljátok, hogy irígylem őket? szerintem zrt-ségből szerezhetik meg, maximum, nem hiszem, hogy egy zrt által kiállított diploma bármilyen bibliai fórumon kompetensé tenné őket. vagy de? tudniuk kell valamilyen bibliai nyelvet is? héber, arámi, görög? vagy elég, ha álmukból kelve is tudják, mit ír itt vagy ott a zrt?
2015. jún. 29. 13:02
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Nyelvismeret nem kell, sőt, Biblia sem hozzá.
2015. jún. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
biztos vagyok benne, hogy biblia nélkül nem megy. a látszatot fent kell tartani valamiből... nem?
2015. jún. 29. 14:08
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

milyen jó látni a sok kedves választ itt.


csak megsúgom, hogy kell nyelvet tudni.

további jól eső sértegetést, és gyülölet keltést kívánok. az itt levőknek.

2015. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
living witness akkor neked ajánlom a MAGYAR NYELVET. legalább 3 bibliaversel adós maradtál... vagy ha nincsennek meg a bibliaversek, akkor az elnézéskéréssel a félretájékoztatásért. én nemsoká beszélni fogok friss "diplomás" személlyel. konkrétan milyen nyelvet is kell tudnia? hébert? görögöt? angolt? mert akkor azon a nyelven fogok rákérdezni, hogy hogyan sikerült 1 hónap alatt elsajátítania azt, amiről 1 hónapja még fogalma sem volt. várom megtisztelő válaszod, erre a kérdésemre is, és az eddigiekre is.
2015. jún. 29. 14:36
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

nem hiszem hogy bármi közöd lenne ehhez, és egyébként pedig kérdezősködj nyugodtan,


az iskola pedig nem csak a Biblia tudásra tanít, hanem arra is, hogy Jézushoz hasonlóan, hogyan kell azt egyrészt a saját életében alkalmazni, és másoknak érdemben elmondani, tanítani, satb

2015. jún. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
higgy, amit jónak látsz...szóval akkor milyen nyelvet kell tudnia egy " diplomásnak"? hol mondta Jézus, hogy ne halat adjunk az éhezőknek, hanem tanítsuk meg halászni? várom megtisztelő válaszodat. amint megkérdezem az ipsét, rögtön megírom neked, kell e valamilyen nyelvtudás, természetesen, csak kíváncsi vagyok, neked milyen információid, és lelkiismereted van.
2015. jún. 29. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!