Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy hívő kereszténynek mi az...

Egy hívő kereszténynek mi az átfogó véleménye róla?

Figyelt kérdés
Szóval az Üdvhadsereg létéről, a tevékenységéről szerte a világban. Szerintetek?

2015. júl. 5. 17:16
 1/5 Bob the builder ***** válasza:
Tudod mit csinál az üdvhadsereg?
2015. júl. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért van az a címkék közt, hogy "katona"? Ez nem egy karitatív szervezet?

Szerintem nagyon fontos része a kereszténységnek a közösségről és a bajbajutottakról való gondoskodás.

2015. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Hát ja. Az Üdvhadsereg egy keresztény fegyveres milicia, ilymódon illegális.


Utánpótlását a cserkészektől kapják, ami a keresztény hitlerjugend.


Egy keresztény számára persze az egész legit, hiszen Jézus is megmondta: "Nem békét hozni jöttem,hanem háborút, és hogy bizonyítsam, van egy kardom is" - Mt 10.34

2015. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hármas, te helyből vagy nekifutásból vagy ennyire hülye? Az Üdvhadsereg egy karitatív és missziós szervezet. Mióta paramilitáris tevékenység az ételosztás???
2015. júl. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom mit csinál az üdvhadsereg, egy keresztény karitatív szervezet mely kiemelten fontosnak tartja mások megsegítését. A katona címke azért került ide mert olyan a felépítés, természetesen konstruktív szempontból. (kapitány, stb)

Azért tettem fel ezt a kérdést mert úgy vettem észre hogy vannak olyan hívő keresztények akik úgy vannak ezzel hogy elsősorban, vagy inkább kizárólag "halászni" kellene megtanítani az embereket, mint ezt csinálni.

Ha minden igaz Jehova Tanúinál hallottam ezt először.



#3


Hogy érted hogy fegyveres? Egy keresztény alapvetően a békét hirdeti nem?

2015. júl. 7. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!