Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vajon megnyerhetünk egy ilyen...

KZitus kérdése:

Vajon megnyerhetünk egy ilyen harcot?

Figyelt kérdés

Jakab 4:7 "... álljatok ellen az Ördögnek, és elmenekül tőletek."

Akinek van pozitiv tapasztalata, megköszönöm ha leírja:-)



#ördög #ellen #álljatok
2015. júl. 10. 16:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
van pozitív tapasztalatom. azt gondoltam, mikor megláttam a kérdést, hogy ezt kzitus írta ki. no, így legyen ötösöm a lottón. de azt is gondoltam, hogy jól megmondom neki a magamét. de nem teszem. szerinted ezzel ellenáltam sátánnak?
2015. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Mindenből nyerhetünk.

"If you lose the battle

Win the war"

2015. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Persze, te halandó porszem, hogyne tudnál ellenállni egy szinte korlátlan hatalomnak.
2015. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Igen, ellenálltam neki, mert meg volt már írva a válasz, amit mégsem küldtem el.
2015. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
zitus. és te ellent tudsz-e állni sátánnak, aki arra késztet téged, hogy megítélj engem? anélkül, hogy ismernél? anélkül, hogy tudnál rólam valamit?
2015. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

3-as

Jézus azt mondta:"Kitartásotok által szerzitek meg lelketeket"Luk.21:9

Szerinted? :-)

2015. júl. 10. 18:10
 7/20 anonim ***** válasza:
jaj zitus. dehogy. ki nem érdemelt kedvességből kaphatjuk csak meg. nem tehetsz érte, hogy kiérdemeld... ez lehetetlen. CSAK JÉZUS VÁLTSÁGA MIATT LEHETSÉGES EZ. ez a baj a zrt-vel, hogy teljesítményorientált... vakbuzgóvá tesz az ilyen szövegeivel. csal így, vagy csak úgy lehet örök életed. dehogy. ki nem érdemelt kedvesség... csak Jézuson keresztűl...
2015. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%

Igen... elképzelem, ahogy az Ördög betojik tőled, és elmenekül. Életszerű, nem?

Persze nem tudhatom, hogy nézel ki és milyen tulajdonságaid vannak, amelyek így hatnak a Jézus után létező legnagyobb hatalomra, a pokol fejedelmére - akit ráadásul a volt angyalok seregei is támogatnak.

Biztos el fog menekülni, tuti.


Azon csodálkozom, hogy a betűket képes vagy idevésni, nagyjából hiba nélkül. A te szinteden ez már elég komoly munka lehet, nem?

2015. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Jöjj fel kopasz, jöjj fel kopasz" 42-en csúfolódtak Isten prófétájával, de a medve széttépte őket!

Jól gondoljuk meg a gúnyolódást!

2015. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kedves Zitus!


Ezt az igét kiszakítottad a kontextusából. A Diabolosz csak akkor fog elfutni, ha készek vagyunk engedelmeskedni Istennek, vagyis ha alávetjük magunkat neki. Ha ezt nem tesszük meg, vagy csupán a magunk módján, nem pedig Isten szerint tesszük, akkor jobb esetben semmi sem történik. Rosszabb esetben furcsa dolgok kezdenek történni velünk, amelyeket nem értünk, de feje tetejére állítják az életünket. A Gonosz nem tőlünk ijed meg, hanem a mögöttünk álló erőtől, amely csak addig támogat minket, amíg az alávetettségünk tart.


Kár idekeverni Elizeus esetét a gúnyolódó suhancokkal. Isten olyan kegyes hozzánk, hogy elfordítja a fülét, hogy ne kelljen fellépnie karhatalmi eszközökkel. Ha ezt nem tette volna, elnéptelenedett volna a Föld. Az Elizeust gúnyoló kamaszoknak pechük volt, mert azt hitték, hogy Elizeussal is megtehetik azt, amit máskor, mással. Az Illést tiszteletlenül megközelítő embereknek is pechük volt, csakúgy, mint Baál prófétáinak. Isten azonban korlátozta az erejét, hogy még ne kelljen lecsapnia, és így ideje legyen az embereknek megtérniük. Ha máshogy lenne, akkor ma a Budapest Pride helyén csak egy füstölgő gödör maradna. Így azonban kaptak némi haladékot, egyszer azonban törleszteniük kell, ezért jobb most megtenni, amíg büntetlenül lehet.

2015. júl. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!