Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Vannak csodás...

Roland G. kérdése:

Keresztények! Vannak csodás gyógyulásokról és függőségekből, valamint egyéb rossz dolgokból való szabadulásról bizonyságaitok?

Figyelt kérdés
Írjatok le minél többet!
2015. júl. 11. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Van, de nem dicsekszem, mert szégyellem, örülök, hogy megszabadultam.
2015. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Van. 3 hónapon belül cigi, alkohol és játékfüggőségből való szabadulás. Ennek 16 éve...
2015. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van, több éve tartó fülsérülésem egyik napról a másikra meggyógyult.
2015. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

EZ NEM A SZEKTÁS OLDAL. MENJ INNEN!


Nem léteznek csodák!

2015. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem tudod mi a szekta és nem téged kérdeztelek.

Sajnos tévedsz,csodák márpedig léteznek!

2015. júl. 11. 22:25
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Pedig vannak csodák, nagyon sajnálom azt, aki azt állítja, hogy ismeri az Urat, mégsem bízik a mindenhatóságában. Azt is szánom, aki azt káromolja és tagadja, amit nem is ismer.
2015. júl. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Számodra. Más számára léteznek. Én napi két és fél doboz cigarettától szabadultam meg egy Szekeres György nevű presbiter két perces imája nyomán, de a szabadító természetesen Jézus Krisztus. Fél év múlva újra belecsúsztam a dologba. Újra imádkozott értem, és azóta nem volt a számban cigaretta és nem is hiányzik, ennek már tizenhét éve lesz decemberben.
2015. júl. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Szóval a véletlen gyógyulások érdekelnek? Felesleges ezeket (Isteni) csodának hívni, de elhiszem, hogy ettől különlegesnek érezheti magát az ember, a világ teremtője megsegítette őt, mert megérdemelte(?). Ugyanakkor rossz érzés lehet belegondolni abba, hogy sok (tíz, száz) millió embertársad nem ilyen "kegyes helyzetű" (pedig sokan közülük jobbak is, mint te), és továbbra is szenvednek.
2015. júl. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Cigitől szabadulás, gerincsérvműtét elmaradt, nem voltam ott egy baleset helyszínén, ahol többen meghaltak, megnyomorodtak, pedig ott kellett volna lennem. Meg megannyi más.
2015. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A szellemi vakságod alkalmatlanná tesz, hogy megítélhesd, ki kinél jobb vagy rosszabb. Minden embernek lehetősége van arra, hogy a Teremtővel kapcsolatba kerüljön, legalábbis az Ő részéről, de sokan vannak vele úgy, mint te. "Ha Ő tényleg létezik, jöjjön ide, mutassa meg magát, járjon a vízen, tegyen csodákat a szemem előtt! Majd akkor elhiszem!" Ez azonban nem így működik, hanem úgy, hogy az előtt kell elhinned, mielőtt láthatnád. A dolgot ott tévesztik el sokan, hogy azt gondolják, ez az egész földi életen át tartó bizonytalanságot jelent. Ezt a halott vallások terjesztették el, hogy magyarázatot tudjanak adni a híveknek, hogy miért nem ad életjelet magáról az Istenük. Az Elő Egyházban azonban sűrűn ad magáról Isten életjelet, és sokak életébe avatkozott be, amit te szerencsének nevezel, de roppant érdekes tény, hogy a szerencsések népsűrűsége az Élő Egyház istentiszteletein exponenciálisan megugrik, és csak tonnákban mérhető.


A feleségemnek is volt már ilyen "szerencséje". Erős vérzése volt mintegy harminc napon keresztül. Az orvos azt mondta, hogy egészségügyi küretre van szükség. Még szerencse, hogy a Gyülekezetben a pásztorunkat éppen helyettesítő szolnoki pásztort megkérhette, hogy imádkozzon a problémáért. Egy rövid imát mondott érte kézrátétellel. A vérzés már másnapra erősen megcsappant, következő napra pedig teljesen elállt. Sokan azt gondolhatják, hogy amúgy is elállt volna. Csak az meglepő számomra, hogy akikkel ilyenek szoktak történni, mielőtt prognosztizálhatatlanul megszűnne a problémájuk, valahogy mégis megneszelik, és előre megfontolt szándékkal imát kérnek, hogy később azt mondhassák, hogy természetfeletti okból gyógyultak meg, csak azért, hogy elhitessék a tudatlanok és állhatatlanok szívét.


Valamiért eszembe jutott egy vicc:


- Józsika, ne nyúlkálj a konnektorba, mert megráz az áram!

- Mi az az á-á-á-á-á-á-á-á-árrrrrrrrrmmmmmmmmmmmmm?


Ha valaki sokáig mászkál a vízparton, előbb-utóbb beleesik. Ezt tapasztalatból mondom. Persze nem a kikövezett partra gondolok. Én is sokat mászkáltam a Városligeti-tó partján. Tízéves korom körül ez volt az egyik kedvenc elfoglaltságom. Fogdostam a halakat, békákat, gőtéket, egyebeket, ahogy sok más gyerek. Leginkább a kevésbé látogatott partrészek kecsegtettek nagyobb zsákmánnyal, de azok a részek nem voltak kikövezve, így egy alkalommal derékig belecsúsztam a vízbe. Aki nagy ívben elkerüli a vízpartot, az tuti, hogy soha nem csúszik bele, és el is hiszi, hogy oda nem lehet belecsúszni. Ha még vizet sem látott, talán azt is elhiszi, hogy nincs is víz. Aki azonban már csurom vizes lett legalább egyszer, annak hiába kárognak, hogy nincs víz. Ha nagy ívben kerülöd az Élő Egyházat, akkor hatványozódik annak esélye, hogy úgy éled le a teljes földi életedet, hogy egyetlen csodát sem látnak a szemeid, és csak az utolsó pillanat után jössz rá, hogy be lettél csapva, de az elmulasztott esély nem tér vissza.

2015. júl. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!