Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nem bánod, hogy nem csajoztál...

Nem bánod, hogy nem csajoztál és nem volt több nővel dolgod?

Figyelt kérdés

Azoktól vallásos férfiaktól kérdezném akiknek csak 1 vagy nagyon kevés nővel volt dolguk az életben.


Sosem érezted, hogy sok szórakozásból maradtál ki azért mert nem csajoztál,ismerkedtél?

Hogy nem volt a feleséged előtt pár barátnőd.

(kérem ha lehet csak válaszokat,véleményeket írjatok és a vitát hagyjátok! )



2015. júl. 21. 12:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mind ezidáig 2 barátnőm volt, mindkettő hossszú kapcsolat és mindkettőt komolyan gondoltam. Most meg találtam az igazit, aki remélem egyszer a feleségem lesz, de nem is kell más. Őt szeretem és vele minden perc jó, nem sajnálom, hogy nem volt több barátnőm előtte, hiszen eggyel betelni, egyet szeretni, egyet megtartani a legszebb dolog a világon. :)
2015. júl. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"meg, az alatt felnőne egy új generáció, és kezdhetnéd előlről"

Egy ok a halhatatlanságra. :)

2015. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
71%

Ugy lettunk megteremtve, hogy egy tarsra vagyunk eletunk soran, ez tolti be az erzelmi szuksegleteinket. Ez nem azt jelenti, hogy egybol megtalalod az igazit. Valoszinuleg tobb baratnod is lesz, mielott eljon a nagy O. A kerdes csak az, hogy amikor elkezdesz valakivel ismerkedni, miert teszed?

A szex az nagyon szep dolog, de csak akkor ha annak adod, akit igazan szeretsz es a tarsad. Nezd meg, hanyan vannak aki fuvel faval lefekudtek es megis uresnek erzik az eletuket. Viszont azokat is nezd meg, akik meggoriztek magukat annak az egy valakinek es boldogok. En igy voltam es egyetlen percet sem banom. A felesegem volt az elso akivel lefekudtem, es csodalatos volt...eszembe sem jut, hogy milyen lenne massal. Es nem ezert vettem el, hanem amilyen belul a szemelyisege, de megis raadaskent az agyban felulmulta minden elkepzelesemet.


Szerintem ez sokkal kielegitobb, mint ha lett volna 100 futo kalandom. Semmit de semmit nem bantam meg.

2015. aug. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!