Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már dolgod szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már dolgod szűz fiúval?

Figyelt kérdés

Volt már dolgod szűz férfival?Sziveségből bele mennél intim kapcsolatba szűz,fiatal fiúval?

kor?



2015. júl. 8. 17:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Remélem tényleg létezik szánalomszex. Sajnos 28 éves vagyok, még nem szexeltem, és nagyjából az egyetlen esélyem, hogy valaha fogok, az akkor lesz, ha egy lány megszán.
2015. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
1 Próbálkoztál valaha is? Vagy csak ültél a seggeden és vártad a mesebeli hercegnődet?
2015. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
2: Rengeteget próbálkoztam, de soha egy lánynak sem kellettem.
2015. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen, de én is szűz voltam... :)
2015. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem, voltam még együtt szűz fiúval és szivességből (vagy szánalomból) nem hogy szűzzel, senkivel nem feküdnék le. :)

L/20

2015. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Egyetértek #6-ossal!

Igen, barátommal, mindketten szüzek voltunk.

18/L

2015. júl. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Volt már dolgom szűz fiúval. És igen ez szívességből volt, de annyira nem volt jó, szóval utána rögtön el is váltak útjaink.

22/N

2015. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#2

Szerintem egyértelmű.

2015. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szánalomszex? Szerintem ha lát benned valamit egy lány akkor szívesen lesz majd veled. Olyan nincs, hogy valaki egyáltalán ne tetsszen meg senkinek sem. Persze lehetnek vészes esetek, de azért csak lesz majd valami. Kitartást, és ne add fel. 26/F
2015. júl. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Te vagy az a 28 éves szűz fiú, aki annyira ronda, hogy minden nő elmenekül előle, ezért itt éled ki magad?
2015. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!