Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kaptatok már prívátban levelet...

Kaptatok már prívátban levelet vallásos kérdések (ált. J. T) megválaszolása után, vagy csak én kapok egy bizonyos embertől?

Figyelt kérdés

Van amikor hetente kapok egy ilyen levelet egy úgynevezett Molnár Sándorné-tól.

A tegnap már 2 ilyen levelet kaptam tőle, amit már el sem olvastam.

Arra lennék lkíváncsi, hogy más is kap vagy csak én vagyok az a szerencsés ipse?

Én nem igazán szoktam mást zaklatni privátban csak ha nagyon komoly okom van rá.



2015. júl. 29. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én nem,pedig küldhetne.Élvezem a velük való társalgást.

:)

2015. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én ma is kaptam a molnár sándornétól. fanatizmusában az sem zavarja, hogy negatív kritikát írtam.


mivel íg kezdtem a mondatot:


KÉRDEZŐ:


és ezután írtam egy két dolgot, megdícsért, hogy milyen jók a kérdéseim, és felajánlotta, hogy bármikor fordulhatok hozzá. kanyarba nem a témával kapcsolatba írt, mondandójának lényege, hogy nézzek meg valamit a jw.org.on.


üdv a klubban, kérdező.

2015. júl. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

az ok: a gyakori kérdéseken csak úgy kommentelhetnek EGGYES VÉNEK SZERINT, hogyha privátot küldenek.


MOLNÁR SÁNDORNÉ:


innen üzenem, hogy egyes vének szerinnt egyáltalán nem lehet ide kommentelni, sem nyílvánosan, sem privátban, mert egyes vének szerint ez az oldal hitehagyottnak számít.


aztán persze megint más vének semmi kivetnivalót nem látnak abban, hogy ide írjon bárki, és így növelje az óraszámát.


ÚGYHOGY ÖN, MOLNÁR SÁNDORNÉ, EMBEREKET KÖVET...

2015. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1-es hogy te milyen szerencsés ember vagy! :D
2015. júl. 29. 18:33
 5/11 A kérdező kommentje:

örülök, hogy befogadtatok a klubba 2-3-as :D

Úgy látom nem fogok unatkozni mert nem vagyok egyedűl!

Most már érte, hogy miért irogat pw-ben. :)

2015. júl. 29. 18:35
 6/11 anonim ***** válasza:

kérdező

(MOLNÁR SÁNDORNÉ, NE ÍRJON, NEM ÉN TETTEM FEL A KÉRDÉST!!!!!!!! csak megszólitottam a kérdezőz. elnézést, ha ezzel Önnek problémát okozok, így kívánja az illem)


szóval, kérdező, van egy olyan fül, amivel letilthatod az adott személyt, és soha többet nem fogsz tölle privátokat kapni.


de ne élj ezzel a fegyverrel, hátha tanulsz valamit. szegény annyi erőt, energiát belefeccöl a válaszaiba...


:-(

2015. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Neem én nem tiltottam és nem is fogom tíltani! :)

Csak az utóbbi leveleit nem volt kedvem elolvasni,de lehet, hogy este elolvasom, azokat is. :)

2015. júl. 29. 18:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Én tiltottam mindegyiket.
2015. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem rendszeresen küldik, elég sokan szidták már le őket, hogy a kérdéstől függetlenül ,de tényleg teljesen függetlenül csak kampányolnak, erre reagálnák mások és már buktad is a kérdésedet, ezért inkáb privátba küldenek


jt természetesen

2015. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is kaptam tőle. Vajon hogy néz ki, nő-e egyáltalán?
2015. júl. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!