Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha valaki vallásos (pl....

Ha valaki vallásos (pl. keresztény) hogyan tudja összeegyeztetni az UFO jelenségeket és az UFO elrablásokat a vallásos hitével?

Figyelt kérdés

2015. aug. 6. 11:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyszerűen feloldható. Ugyebár az elrablásokról rossz emlékekkel térnek vissza, kísérleteznek rajtuk, kínozzák őket.

Akkor feltételezhető, hogy Isten mutatja meg nekik a poklot a démonok segítségével. Az idegen(nek vélt) hajók pedig a közlekedési eszközük a pokol és a Föld között. :D

2015. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2015. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom,de kicsit mindig furcsáltam hogy más fizikai lényben aki más bolygón él mért nem hisznek az emberek?! Persze istenben akit senki sem látta,azt se tudjuk hogy van e abban meg igen hisznek az emberek...

Szóval nekem ez nagyon furcsa,fizikai lényben mint az ufók én hiszek,ki az a hülye aki azt hiszi hogy ekkora univerzumban csak a földön van élet?! Hát azokra azt mondom hogy kicsinyes dolog,persze nyilván máshogy néznek ki,de amúgy egy bolygón lévő baktérium is földönkívüli,attól hogy intellienciával nincs megáldva még nem földi.Amúgy úgy tudom hogy a biblia is említi az ufókat,illetve soha sem volt leírva benne olyan hogy nincsenek,bár a bibliát hülyeségnek tartom én személy szerint,semmit sem hiszek el benne de a vallásos embereket csak azzal lehet meggyőzni :) Szóval nem tiltja más élet létezését.

Amúgy megemlíteném hogy rengeteg vallásos festményen látható űrhajó,vagy csészealj vagy nevezzük aminek akarjuk.


[link]


Például is összegyűjt párat,de sok más festmény van,talán az isteneket is azért az égből várjuk mert ezekkel kevertük össze? Biblia úgy tudom hogy úgy írja le istent hogy mindenhol ott van,bennünk is akkor meg mi a francbak várták fentről?

Szóval igen én hiszek bennük,bár tény hogy sokan azért nem hisznek az ufókban mert hülyeségeket olvasnak amit tényleg kitalációk,én csak a fizikai létezésükben hiszek,de ezt rendszerint eltúlozza sok ember ilyen dimenziókkal,istenségekkel meg galagtikus federációval meg ilyenekkel,én ilyenekben nem hiszek mert kitalációk,talán ezért is nézik hülyének azokat az embereket akik hisznek bennük.Pataki Atilla is egy hülye ember,ilyenek miatt nézik hülyének azokat az embereket akik hisznek a fizikai létezésükben,és csak abbam.

Amúgy a fénynél van gyorsabb utazási mód,elvileg ha 1 fényév hosszú madzagot kilógatsz az űrbe és meghúzod,annak a vége azonnal elindul,nem kell rá 1 évet várni,tehát valami folytán lehetséges a fénysebességet megkerülni,bár őszintén az emberek annak is örülnének ha a Marsra nem 9 hónapot kellene utazni hanem mondjuk 1-et...De az a baj hogy ameddig nem fejlesztünk ki mást az elavult rakéták mellet addig ez van.

Amúgy például az antigravitáció működhet,az űrben is van gravitáció,igaz minimális de van máskülönben minden galaxis szétesne,itt jön képbe a sötét energia...

De mint mondom ez csak spekuláció,nem tudhatjuk biztosra,egyedül az biztos hogy élnek ufók más bolygókon,még ha 1 milliárd fényévre akkor is.Amúgy ahol van víz ott lehetséges az élet kialakulása,márpedig évek óta tudjuk hogy a víz nem ritka az univerzumban,a mi naprendszerünkben is sok helyen találunk vizet,még ha fagyott állapotban is de van,például a plutó hemzseg ettől.

2015. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem leírni hogy a NASA is hisz a földönkívüli életben,soha sem zárta ki sőt a tudósok nagy része is hisz bennük,sokan abban nem hisznek hogy itt repkednek ami valljuk be nem baj,a lényeg hogy az emberek nagy része hisz abban hogy valahol van élet és ez a lényeg.
2015. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az elrablások meg szerintem nem igaziak,mért nem egy csövest rabolnak el? Meg minek ennyi elrablás? DNS-hez meg az RNS-hez elég 1 ember,de na jó legyen 100,ehhez képest milliók beszélnek erről,ennek semmi értelme.

Szerintem ezek is kitalációk,lehet hogy egy kettő igaz,de ennyi már túlzás.

2015. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!