Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért olyan csodálatos a...

Miért olyan csodálatos a vallás, amiben hiszel?

Figyelt kérdés

2015. aug. 12. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Csodálatos? Ez a jelző még sosem jutott eszembe a vallásommal kapcsolatban.


Nekem egész egyszerűen magától értetődő, természetes, nem is lehetne másképp. Ugyanakkor derűs, lélekemelő és szebb lesz tőle (számomra) a világ és könnyebb lesz tőle (nekem) az élet.


Emellett van sok olyan szépsége és értéke is, amit sokszor azok is elismernek, akik egyébként nem értenek egyet a hittételeinkkel.

2015. aug. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Mert megismerhettem a saját Teremtőmet.
2015. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

aki meg ismeri Istent ilt Jézust és az atyát az érti hogy mi benne a csodálatos.


maga az atya és Jézus az.

meg amit tanít és hogy ennek mi is a részesei lehetünk.

köszönet az atyának és az ő fiának Jézusnak.

2015. aug. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Amíg hittem, csodálatos volt. Olyan, mintha minden tökéletes lenne, mintha mindennek lenne értelme, reménye és jövője. Tele volt varázslatos ígéretekkel, és valóban úgy éreztem, akkor élek igazán. Úgy hívták: kereszténység. Aztán minden megváltozott... Az ígéretek nem valósultak meg, sok ima nem talált meghallgatásra, jöttek a szabályok, és megláttam mindazt, ami felett szemet hunytam.


Amúgy a keleti vallások egész szépek :) Főleg a Konfucionizmus, taoizmus, buddhizmus. Bölcsességeket tanítanak, békét, a természet szeretetét; sokkal több benne a szeretet és a tisztelet, mint sok más vallásban. Én ezekben már sokkal jobban hiszek!

2015. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Azért, mert én találtam ki, semmi olyan nincs benne, amit számomra meg lehetne kérdőjelezni, így nekem tökéletes.
2015. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ozmium42 ***** válasza:
Az enyémben az a csodálatos, hogy a legjobb tudásom a világról. Azért változik időnként, mert egyre többet tudok meg.
2015. aug. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!