Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus mikor várt Jehovára?

Jézus mikor várt Jehovára?

Figyelt kérdés
sok tanútól hallom a gyülekezetük visszásságairól beszélve, hogy "várok Jehovára". mire kell várni? meddig kell várni? miért nem cselekszetek, mint Jézus? Ostorral kiverni a templomokból a hatalmaskodó kufárokat, akik Isten nyáján élősködnek?
2015. aug. 16. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg soha, mivel nem így hívta az istenét.

Az istenére volt néha, hogy várt.

2015. aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jézus nem várt az atyára.


MERT MINDÉG VELE VOLT.


igaz volt olyan mondata a nehéz időkben mikor imádkozott hozzá,hogy atyám mért hagytál el engem.

de valójában soha nem hagyta magára.

és az akkori imájára is azonnal válaszolt neki,igaz azt nem tudni hogy mit talán csak elmondta neki hogy nem hagyta el csak ennek így kel lennie.

mert az ima végén Jézus azt mondta,hogy atyám legyen a te akaratod szerint.


tehát soha nem hagyta őt el.

2015. aug. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 KZitus ***** válasza:

Szia


például:

Lukács 22:42

" ezt mondva: „Atyám, ha úgy kívánod, távolítsd el tőlem ezt a poharat! De ne az én akaratom legyen meg, hanem a tiéd.”


János 5:30

" Én semmit sem tehetek a magam kezdeményezéséből. Ahogy hallok, úgy ítélek, és az ítéletem igazságos, mert nem a magam akaratát keresem, hanem annak akaratát+ aki küldött engem."

2015. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!