Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek ez csalás?

Szerintetek ez csalás?

Figyelt kérdés

J. t.-knél láttam, hogy megszavaztatták a gyülekezettel, hogy hozzájárulnak-e egy 200 000 ft-os munka elvégzéséhez, ami már régen elkészült.


Mi van, ha nem járulnak hozzá? Ez így szabályos? Miért nem előrre kérik a hozzájárulást? Ezzel gyakorlatilag bírkának nézik a tagokat, tárgyaknak, bábúknak, akik mindenre bólogatnak, és saját belső előírásaikat hágják át, remek minősítést szerezve maguknak az előtt, aki szerint aki hű a kevesen, a sokon is hű.


2015. aug. 20. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Csalás, de mit vársz egy gyülekezettől?
2015. aug. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem,nem csalás,mert ezt Jehova nevében teszik.Ő pedig soha nem csal,mindig egyenes,és igaz.Tükrözi ezt hűen az egész Jehova Tanúi gyülekezet.Így van ez.
2015. aug. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Változtat valamit érdemben az életeden, ha egy vállalkozás belügyeibe kutakodsz?


Szerinted Engerer vagy Rubinstein játssza szebben Chopin darbjait?


https://www.youtube.com/watch?v=liTSRH4fix4

https://www.youtube.com/watch?v=lIA9QNHsAf0

2015. aug. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
chopin darabjaival való játszás halottgyalázás, szerintem. Gondolkodom feljelentésen, mert szerintem ez simán csalás. Előírás szerint elősször kell szavazni, és utánna vásárolni. Ennél már csak az a szebb, hogy visszadátumozzák a szavazást,vagy a számlát állítatják ki későbbre. Érdekelne, hogy ez csak helyi sajátosság, vagy máshol is így működnek ezek a dolgok.
2015. aug. 20. 09:46
 5/7 Pietrosol ***** válasza:
Oké!
2015. aug. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Vagyis kérdező, te azt állítasz, amit akarsz, bizonyítanod úgy sem kell, akik hozzád hasonlók, úgy is hisznek neked, akik pedig bizonyítékot is várnak, azok nem lesznek kiszolgálva. Ügyes, csak éppen a sötét oldal szerint!
2015. aug. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem, én veled ellentétben nem csak vádaskodom: megvan a munkavégzés ideje, és a szavazás dátuma, ráadásul a koordinátor vallomása is, ugyanis megkérdeztem tőlle, hogy normálisnak tartja e ezt az eljárást. azt mondta, ő is meglepődött elősször, miután kinevezték, hogy ezt igy csinálják, de azt mondták neki, hoogy ezt így szokás.


És te, válaszoló, ki vagy, hogy csak így nekemesel, vádaskodva, elítélve? Ha tanú vagy (a stílusod alapján az vagy) akkor inkább arra válaszolj, hogy nállatok is ez a szokás? Elköltenek xxxxx ft-ot, erre, arra, majd miután megvették, megcsináltatták, kifizették, egyszer csak megszavaztatják veletek? Mert ha így van, nem védeni kellene őket, hanem szólni nekik,hogy törvénytelen dolgot tesznek, hibás az eljárásuk. Mundjuk figyelmeztették már őket többen, pl a két tanús szabály törvénytelenségére is, de a jó sáfárok nem hittek a jó szónak: 375 millió dollárjuk bánta, megy is a nagy sáfárkodás a gazda vagyonával... Én most szólok: állítsátok le ezt az elterjedt, de hibás szokást: elősször megszavazni, és utánna költeni.

2015. aug. 20. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!